Alla kategorier > Mode > Väskor
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska - 89 Marc Jacobs väska - 90 Marc Jacobs väska - 91 Marc Jacobs väska - 92

Marc Jacobs väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Rosa

3700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rosa jätte fin Marc Jacobs väska köpt på NK i Göteborg endast använd 1 gång, kvitto och allt finns. Man kan även buda om man vill.

Betina Aoude
Betina Aoude
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marc Jacobs väska - Marc Jacobs väska i jätte bra skick och såå fin färg, väskan är i den mindre modellen
Marc Jacobs väska  - Säljer en snygg rosa handväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Den stängs med dragkedja och har en rymlig insida. Perfekt för både vardag och fest! Väskan är nyskick och det syns nästan inte att väskan är använd😇Skriv ifall ni undrar något🫶🏻 Kan även möta upp i centrala Stockholm 📍
Marc Jacobs väska - Superfin marc Jacobs väska, väl omhändertagen men den har vissa små defekter, det mest märkbara är att handtagen börjat slitna❤️ är ganska säker på att denna färg inte säljs längre
Marc Jacobs väska - Säljer denna väskan, fint skick.
Marc Jacobs väska  - Beige/rosa Marc Jacobs väska med gulddetaljer. Äkta. Köpt 2018, använt skick. Kan skicka spårbart om så önskas. Köpare står för frakt!
Marc Jacobs väska - Säljer min ursnygga äkta Marc Jacobs väska som tyvärr inte kommer till användning längre. Använts sparsamt och är i bra skick. Nypris 3500 kr❣️❣️
Rosa Marc Jacobs Väska  - Hej! Säljer denna supersöta väskan ifårn Marc Jacobs. Den är knappast använd men så sjukt söt att ha under framförallt sommaren🥹🥹💓💓💓Den har inga defekter och är i superskick! Om du skulle ha några frågor är det bara att höra av dig annars går det bra att köpa genom ”köp”.
Marc Jacobs väska  - Rosa Marc Jacobs väska med guldiga detaljer och röd insida. Använt skick och fläckar insidan av väskan, därav pris.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Helt ny
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.