Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska  - Stor väska från Marc jacobs, perfekt till skolan! Älskar denna väska men kommer tyvärr inte till användning längre. Den har tecken på användning men inte så märkbara, och insidan är lite smutsig men går enkelt att fixa! Flera små fack på insidan.
Marc Jacobs väska  -  Marc Jacobs väska, skriv fler sätt man kan bevisa då kvittot ej finns kvar. Nypris 5000kr
Marc Jacobs väska - Endast använd två gånger så väskan är i princip i nyskick!💕 väskan band är justrerbart💕
Marc Jacobs väska nyskick - Som ny, knappt använd Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska - Väska från Marc Jacobs, sååå fin verkligen. Fick i present.
Marc Jacobs väska  - Svart Marc Jacobs väska i fint skick. Säljer för 1500kr 😊 Köpate står för frakt 🌸
Marc Jacobs väska - En Marc Jacobs väska oanvänd och är typ helt ny. Den är vintage och får mycke plats med saker i❤️
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska  - 89 Marc Jacobs väska  - 90 Marc Jacobs väska  - 91 Marc Jacobs väska  - 92 Marc Jacobs väska  - 93

Marc Jacobs väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart handväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Insidan är fodrad med ett coolt mönster av bokstäver. Perfekt för både vardag och fest! 🎈Kan möta upp i centrala Stockholm 📍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SisterS point shorts - 🔻inga bilder på pga små🔻 Midjebredd är 33 cm och längden är ca plus minus 29 cm🩷
Zara klänning  - jätte fin klänning. Som ny utan defekter 🩷
Sommarklänning  - Jätte fin blommiga sommarklänning 🩷 Finns ingen lapp men uppskattar att klänningen är storlek S, skriv privat ifall ni önskar mått eller undrar något🩷
Klänning - Zara liknande klänning som jag köpte här på plick men tyvärr för kort för min smak så säljer vidare🩷 Klänningen är i Storlek L men är mindre i storlek🙌🏼 Skriv privat ifall ni undrar något😇
 jeanskjol från Victoria Beckham for Rock & Republic - Midjemått är 34 cm bred, kjolen är 37 cm lång, går och syr upp ifall man önskar kortare💓Cool blåa jeanskjol med slitna kanter och två bakfickor med broderade kronor i vitt. Klassisk femficksmodell med silverfärgade nitar och knapp. Perfekt för dig som gillar streetstyle och detaljer med edge.
Lila handväska från Miu Miu - Säljer en lila handväska från Miu Miu i mjukt läder med guldfärgade metalldetaljer. Väskan har dubbla handtag, avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Klassisk och rymlig modell med snygga ringdetaljer och logga framtill.
Beige handväska från Miu Miu - Säljer en snygg beige handväska från Miu Miu i glansigt läder. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och justerbar axelrem. Flera fickor på sidorna och coola spännen ger den en trendig look. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelremsväska i skinn - Snygg svart handväska i mjukt skinn med dubbla axelremmar och silverfärgade detaljer. Väskan har ett lock med vridlås framtill och dekorativa sömmar längs sidorna. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →