Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska - Intressekoll på min jättefina vintage Marc Jacobs väska💞 Väskan är i beiget läder och har guldiga detaljer, med två kortare axelband och ett längre som går att ta av. Väskan stängs med dragkedja och har tre innerfack. Väskan är använd men har varit väl omhändertagen. Det finns mindre defekter som slitage på de mindre axelbanden, som man kan se i sista bilden. Inget som syns vid användning. Dustbag tillkommer!💞 Skriv gärna vid frågor/fler bilder. Obs tryck inte på ”köp nu”!!
Marc Jacobs väska - Såå snygg väska från Marc Jacobs använd väldigt få gånger nypris 4192🩷priset kan diskuteras
Marc by Marc Jacobs väska - Säljer denna beiga Marc by Marc Jacobs väskan som är köpt secondhand💕 Jag köpte för 1200kr och säljer för 800kr
Marc jacobs väska  - Hejsa! Säljer nu en jättefin beige Marc jacobs väska som inte kommer till användning. Dust bag och original prislappen följer med. Hör gärna av er vid frågor eller funderingar
Marc Jacobs  - Säljer min väska då jag inte har använt den ett tag, bara suttit där utan någon användning alls. Väldigt rymlig för dig som pluggar/använder det vardagligen. Passar att ha en dator i och passar för dig som bör mycket saker. Du kan ha det som axelremsväska vilket också är väldigt smidigt. Köpt från miinto.  Priset kan diskuteras!  Bevis finns om ni vill se det !!
Marc Jacobs väska - Jättesnygg Marc Jacobs väska kvitto tillkommer. Skriv för bilder💕
marc jacobs väska  - Som ny, inga defekter, kan frakta (köparen står för frakten)
Marc Jacobs Väska
Marc Jacobs Väska - 89 Marc Jacobs Väska - 90 Marc Jacobs Väska - 91

Marc Jacobs Väska

Storlek: ONEZISE/S/M
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs

849 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min helt oanvända men superfina Marc Jacobs väska då jag fick den i födelsedagspresent men inte tyckte jag passade i den. Den är väldigt exklusiv och kostar ca 3900kr nypris. Namnet på väskan är ”Snapshot Faux Shearling Crossbody bag”. Tror inte den säljs i beige längre. Hör gärna av er vid fler frågor eller bilder <3

Alva🤍🤍🤍
Alva🤍🤍🤍
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Guess Handväska - Säljer min Guess 40th anniversary bag till väldigt bra pris. Väskan är i bra skick men har inte kvar den tillhörande korthållaren. Köptes på Zalando för 1195kr för ett år sen. Hör gärna av er vid frågor eller fler bilder!
Low waist jeans - Låg midjade jeans från Vero Moda med ”sido knäppning”. Helt nya aldrig använda med prislappen kvar. Storlek XL men små i passform. Skriv för fler bilder!!
Nelly Topp - Super söt Nelly topp som aldrig är använd med prislappen kvar! Storlek EU 46 men väldigt liten i storleken. Skriv för fler bilder!
Zadig & Voltaire väska - Säljer min lilla version av denna snygga väskan! Bra skick inget trasigt etc men nitarna har blivit lite blekta. Inget som syns på långt håll.
Grön Dunjacka - Superfin jacka från Lindex i storlek S! Använd fåtal gånger men har lite smink på insidan av kragen, går säkert att tvätta bort. Har inte försökt faktiskt!
Liknande annonser
Visa alla