Alla kategorier > Mode > Väskor
Michael Kors plånbok
Michael Kors plånbok - 0

Michael Kors plånbok

Storlek: X
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassisk plånbok från Michael Kors. Nypris: 1595kr

Olivia
Olivia
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Michael Kors plånbok - Michael kors plånbok. Mycket fint skick. PRIS KAN DISKUTERAS beroende på hur många som är intresserade.🤍
Michael Kors Plånbok - Säljer denna fina Micheal Kors plånbok. Varsamt använd och i bra skick. Nypris ca 1000kr💕 Köparen står för frakt
Michael Kors plånbok  - Säljer en svart Michael Kors plånbok i bra skick🖤
Michael kors plånbok - Köptes för flera år sedan fortfarande i bra skick
Michael Kors plånbok  - Säljer min Michael Kors plånbok då den tyvärr inte används längre. Den är i jätte fint skick, enda som slits lite är metallen på dragkedjan (syns i andra bilden). Skriv för frågor eller fler bilder🩷
Plånbok Michael kors - Plånbok Michael kors
Michael kors plånbok - helt okej skick. Bandet är tyvärr borta. Köparen står för frakt.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Helt ny
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.