Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Misako datorfodral - Snyggt datofodral från misako. Får plats med dator i vilken storlek skulle jag säga. Orginalpris 272.
Vit quiltad axelväska från Misako - Säljer en stilren vit axelväska med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem från Misako, Zalando. Den har ganska mycket utrymme och har använts 2 gånger och är i bra kondition.
Blå handväska från Misako - Snygg blå handväska från Misako med krokodilmönster och dragkedja upptill. Perfekt för att ge din outfit en stilren touch. Väskan har två handtag och en rymlig insida för dina nödvändigheter, använd 1 gång. Pris kan diskuteras vid snabbt köp! 💗
Blå plånbok från Misako i skinn - Snygg blå plånbok från Misako med flera kortfack, fönster för ID och två dragkedjefack. Stängs med tryckknapp och har stilren, modern design. Perfekt för dig som vill ha ordning på allt i väskan.
Brun ryggsäck i skinn från Misako - Snygg brun ryggsäck i skinnimitation från Misako med flera dragkedjefack och justerbara axelremmar. Framsidan har ett subtilt blommönster som ger väskan en unik touch. Perfekt storlek för vardagens alla prylar och enkel att matcha med olika outfits.
Väska  - Säljer ni min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Väska - Jättefin väska🤍har lite fläckar inne
Snygg väska  - Preppy väska. Bra skick. Skriv för flera bilder🤍
Mejalindh

MISAKO VÄSKA

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en så fin väska från MISAKO som endast använts ett fåtal gånger💓 säljer då jag redan har massor av väskor!! Priset kan diskuteras💞

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
H&M väska - i jättebra skick! skriv för egna bilder!! vill gärna byta till samma fast i svart, men kan även sälja denna💕💕
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Gucci axelväska i denim och brunt skinn - Säljer min kärlek 😩❤️ köpt på Vestire för bra pris, oklart hur äkta denna är, då priset var så bra misstänker jag att den ej är det. Hur som helst är den perfekt och behöver ett nytt hem.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs