Alla kategorier > Väskor
Mulberry Tessie Tote i oxblod
Mulberry Tessie Tote i oxblod  - 89 Mulberry Tessie Tote i oxblod  - 90 Mulberry Tessie Tote i oxblod  - 91

Mulberry Tessie Tote i oxblod

Storlek: H28 B 31 D13
Kategori: Väskor

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beställd från Selfriges i London. Fick den i present av min fd pojkvän och vill där av inte ha kvar den. Den är äkta såklart men jag saknar kvitto dock finns serienummer på brickan i väskan som det alltid gör. Modellen finns inte längre att köpa hos mulberry. Den ett fack med dragkedja och ett öppet lytet fack på andra sidan inuti väskan. Går ej att knäppa ihop i mitten då pluppen för knäppningen lossnat. Inget som syns. Använd men i mycket fint skick. Dustbag tillkommer.

Johanna
Johanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Shoulder bag  - Like new never been used bought in korean.
Zadig & Voltaire väska - Jättefin Zadig sunny bag i den lilla modellen, köpt för ca 2 år sen💕