Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tote bag - Snygg svart totebag som är perfekt till skolan!🩷
The tote bag - Fin liten handväska och ganska stilren. Aldrig kommit till användning
Isabel marant tote bag - Kollar intresset på min isabel marant tote bag, är i jättebra skick!! Buda gärna❤️
SUPREME tote bag - Äkta, köpt från stadium goods. Digitalt kvitto finns🫶🏼
Balenciaga tote bag - Helt ny tote väska från Balenciaga Köptes på NK
Tote bag - Supersnygg tote bag/tygväska från Weekday, den är helt ny med lappen på. Säljer för att jag inte har någon användning till den.
Svart tote bag från Marc Jacobs - Snygg svart tote bag från Marc Jacobs med tydlig logga framtill och cool patch på baksidan. Väskan är fyrkantig med dubbla handtag och har en praktisk innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Svart tote bag med vit text - Stor svart tote bag med bred axelrem och två handtag. Väskan har vit broderad text 'THE TOTE BAG' på framsidan och dragkedja upptill. Sidorna har ljusa detaljer i tyg. Perfekt för att bära med sig allt man behöver.
Axelbraksel

Tote bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tygkasse från svenskt tenn! Aldrig använd

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Väska - Nano speedy, box och axelrem ingår
Röd Balenciaga City handväska i skinn - Säljer en ikonisk röd Balenciaga City handväska i mjukt skinn med snygga metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt flätad detalj på handtaget. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med cool attityd.
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Dator väska  - Säljer denna datorväskan som har storlek 48cm*28cm. Den är stor i storlek så det flestas datorer får plats. Vid köp så fraktar jag inom1-2dagar📦                                                                       Pris kan även diskrueras😇
Beige axelväska - Superfin beige axelväska  i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med skinn, innerfoder i vinrött och dragkedjefack under locket. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och lyxig väska med snygga detaljer.