Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
The tote bag - Fin liten handväska och ganska stilren. Aldrig kommit till användning
Dickies tote bag  - Dickies tote bag
Isabel marant tote bag - Kollar intresset på min isabel marant tote bag, är i jättebra skick!! Buda gärna❤️
SUPREME tote bag - Äkta, köpt från stadium goods. Digitalt kvitto finns🫶🏼
Balenciaga tote bag - Helt ny tote väska från Balenciaga Köptes på NK
Tote bag - Supersnygg tote bag/tygväska från Weekday, den är helt ny med lappen på. Säljer för att jag inte har någon användning till den.
Svart tote bag från Marc Jacobs - Snygg och trendig svart tote bag från Marc Jacobs i ett teddy material. Kommer tyvärr inte till användning längre❣️ köptes för 2050, axelband tillkommer❣️ bara att skriva om ni har frågor!
Tote bag
Tote bag - 89 Tote bag - 90 Tote bag - 91

Tote bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tygkasse från svenskt tenn! Aldrig använd

Axelbraksel
Axelbraksel
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Maison Margiela svart korthållare i skinn - Minimalistisk svart korthållare från Maison Margiela i exklusivt präglat skinn. Har flera kortfack samt plats för sedlar och den ikoniska vita logotypen framtill. Kommer med original dustbag och box – perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Tar emot prisförslag. Skriv vid minsta frågan