Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig handväska från Victoria's Secret - Snygg guldig handväska från Victoria's Secret med metallic finish och vertikala ränder. Plånboken har ett stilrent VS-emblem i metall, kedjedetalj och flera fack för kort. Materialet är skinnimitation med glansig yta och praktisk knappstängning.✨🩷
Rosa passfodral från Victoria's Secret - Snyggt och praktiskt passfodral i starkt rosa skinn från Victoria's Secret. Utsidan har ett stort guldfärgat VS-emblem och insidan har flera kortfack. Perfekt för att hålla pass och kort samlade på resan. Denna finns ej kvar idag att köpa vilket gör den väldigt unik.
Randig rosa passfodral från Victoria's Secret - Snyggt passfodral från Victoria's Secret i rosa och ljusrosa ränder med guldfärgat VS-emblem på framsidan. Så fin julklapp till någon som reser mycket eller till sig själv 😍🩷. Prislapp kvar
Victoria's secret väska - Victoria's secret väska
Victoria's Secret bag limited edition - Limited edition Victoria's Secret bag i rose gold. Svart tyghandtag med ett Victoria's Secret märke framtill.
Victoria's secret - VS plånbok. Aldrig använd.
Paljettkuvertväska Victoria's Secret - Färgstark kuvertväska från Victoria's Secret med glittriga paljetter i regnbågens färger på framsidan och svart konstläder på baksidan. Väskan har dragkedja.. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Victoria's Secret väska - Stor och rymlig väska från Victoria's Secret i svart och vit randig. Väskan har svarta handtag och dragkedja upptill. Köpt i USA, original pris 500, vill du köpa till en likadan fast i necessär storlek går det att köpa tillsammans för 380
Guld passfodral från Victoria's Secret
Guld passfodral från Victoria's Secret - 0 Guld passfodral från Victoria's Secret - 1 Guld passfodral från Victoria's Secret - 2 Guld passfodral från Victoria's Secret - 3 Guld passfodral från Victoria's Secret - 4

Guld passfodral från Victoria's Secret

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt passfodral i guld från Victoria's Secret med en elegant logotyp på framsidan. Insidan är klädd i en härlig rosa färg och har fack för både pass och boardingkort. Perfekt för att resa med stil!

Cecilia
Cecilia
(15)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Brun axelväska med CC-logga - Brun axelväska i skinn med quiltat mönster och guldfärgad kedja. CC-loggan sitter på locket. Väskan är i gott skick.
Svart handväska - Cool svart handväska i skinn med flätat handtag och flera dragkedjor. Väskan har dekorativa långa remmar och en kompakt, rundad form.
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska