Alla kategorier / Mode / Väskor
Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl
Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl - 0 Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl - 1 Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl - 2 Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl - 3 Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl - 4

Mönstrad kuvertväska från Barbara Rihl

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Barbara Rihl
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en helt ny exklusiv cool kuvertväska från Barbara Rihl som kan användas som kuvert väska eller necessär med ett unikt mönster och dragkedja. Perfekt för att ge din outfit en personlig touch. Väskan har en stilren design med olika tryck och detaljer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DSQ2 KEPS 🧢 🇮🇹 - DSQ KEPS. HELT NY OCH OANVÄND MED ETIKETT!
Svart mössa från DSQ2 - Snygg svart mössa från DSQ2 med röd broderad logga och ett löv. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Den är stilren och passar till de flesta outfits. Mössan är i nytt skick med etikett och har en normal passform.
Svart mössa från Gallery Dept. - Helt ny och oanvänd Snygg svart mössa från Gallery Dept. med vit text på framsidan. Perfekt för att hålla stilen i kallare väder. Passar till både vardag och festliga tillfällen. Enkelt att matcha med olika outfits.
Svart mössa från Prada - Snygg svart mössa från Prada i nytt skick. Den är ribbad och har en broderad röd logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under de kallare månaderna. Kommer med originaltag och förpackning.
Svart plånbok från Sandlund / Hossain  - Säljer en elegant ny svart plånbok från Sandlund / Hossain . Den är stilren och perfekt för att hålla dina kort och kontanter organiserade. vilket gör den till en perfekt present eller lyxig uppgradering för dig själv!
Svart keps från Amiri - Helt ny och oanvänd svart keps från Amiri med texten 'AMIRI RECORDS HOLLYWOOD' broderad framtill. Kepsen har ett nätmaterial baktill för extra ventilation och en justerbar rem för perfekt passform. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Svart mössa från Hugo Boss - Ny svart  mössa från Hugo Boss i ribbat material. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Den har en stilren design med en röd etikett framtill. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.
Svart axelväska från Stone Island - Säljer en snygg svart axelväska från Stone Island. Väskan är i nytt skick och har en praktisk dragkedja. Perfekt för vardagsbruk eller när du vill ha en stilren look. Kommer med förpackning och inplastning!
Svart Batman-plånbok - Säljer en cool svart plånbok med Batman-logga i gult. Perfekt för alla Batman-fans! Plånboken är i mycket bra skick och har plats för kort och sedlar. Den är stilren och passar både till vardags och fest. Perfekt presentidé! 🦇
Brun plånbok i skinn - Säljer en elegant brun plånbok i mörker maral leather den är i skinn med flera fack för kort och en transparent ficka för ID. Den kommer i en stilren svart låda med röd insida. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter med stil.
Liknande annonser
Visa alla
Kuvertväska - Snygg kuvertväska ifrån Gina!
Svart mönstrad kuvertväska från Guess - Snygg svart kuvertväska från Guess med ett coolt mönster och glänsande detaljer. Väskan har en stilren design med en stor metallspänne framtill. Perfekt för både vardag och fest!
Kuvertväska - Kuvertväska 18x27 cm. Band finns till om man vill hänga den på axeln.
Svart kuvertväska med gulddetaljer - Snygg svart kuvertväska i skinn med gulddetaljer och ett dekorativt spänne framtill. Väskan har en avtagbar axelrem och flera fack inuti för smidig organisering. Perfekt för både vardag och fest! Säljs för 40
clutch/ kuvertväska  - Oanvänd
Svart kuvertväska från True Religion - Snygg svart kuvertväska från True Religion med quiltad yta och präglade loggor. Väskan har en stor vit och röd patch framtill, guldfärgad dragkedja och innerfack. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Liten kuvertväska/plånbok - Liten kuvertväska/plånbok med svarta paljetter.  Nyskick, aldrig använd.
Svart kuvertväska med kedja - Svart handväska ifrån Zara. Fint skick. Köpt för ca 2 år sedan ny. Kedja medföljs. Hör av er för frågor eller annat💓💓
Fortsätt i appen →