Alla kategorier > Väskor
Vit och rosa axelväska med H-spänne
Vit och rosa axelväska med H-spänne - 0 Vit och rosa axelväska med H-spänne - 1

Vit och rosa axelväska med H-spänne

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg axelväska i vitt och ljusrosa med guldfärgat H-spänne framtill. Väskan har en mjuk, rundad form och detaljer i guld på remmarna. Materialet är skinnimitation och väskan har en stilren look som sticker ut med sin färgkombination.

Gandi Isa
Gandi Isa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit och rosa Lacoste axelväska - Stor och rymlig axelväska från Lacoste Parfums i vitt med starkt rosa detaljer och tryck. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och coolt tryck med texten 'Joy of Pink'. Perfekt för att bära allt du behöver och sticker verkligen ut med sin färgkombination.
Vit axelväska  - Vit väska
Vit axelväska  - fin vit axelväska med croc-mönstrad yta (inte äkte skinn) och justerbart axelband med silvriga detaljer. Väskan har dragkedja upptill. Den är använd några gånger men finns inga tecken på användning.
Vit axelväska - Snygg vit axelväska med crocopräglat mönster och guldfärgad dragkedja. 🫶🏼
Vit axelväska  - Snygg vit axelväska med stort guldigt logotyp på framsidan. Väskan har en justerbar axelrem i svart och vitt samt en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Vit axelväska  - Vit axelväska med mönster, silverfärgad dragkedja. Väskan har svart innerfoder. Använd men bra skick💗inget är sönder o inga hål💗
Vit axelväska - Säljer en stilren vit axelväska från ASOS i bomullstyg. Väskan har en avlång form, bred axelrem och snyggt guldfärgat spänne framtill. Perfekt för att lyfta din outfit med en clean och modern touch. Pris går att diskutera🤍
Vit axelväska  - Liten axelremsväska i vit köpt här på plick, använd fåtal gånger 💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
City bag liknande - Från Italien- står att de är äkta skinn men vet inte 💕jätte fin mörkblå väska - finns långt band till Kan gå ner i pris vid snabb affären
Zadig liknande väska  - Zadig liknande väska köpt utomlands ❤️
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
söt blå väska - aldrig använt
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick