Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Datorfodral - Snygg rosa datorväska med quiltat mönster och dragkedja. Perfekt för att skydda din laptop med stil. Den har en mjuk yta och en praktisk dragkedja i guld för enkel öppning och stängning.
Rosa flätad väska - Säljer en superfin rosa virkad väska med svarta läder handtag. Den är perfekt för sommarens alla äventyr och har en stabil läder botten med små metallfötter. Väskan är både snygg och praktisk!
Rosa flätad handväska - Snygg rosa handväska med flätat mönster och dragkedja. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Den har ett bekvämt handtag och är lätt att bära med sig.
Flätad rosa axelväska - Säljer en snygg axelväska i starkt rosa färg med flätad design. Väskan har en rundad form och ett kort handtag, perfekt för att bära över axeln men även i handen. Och defensivt till en fin balklänning. Stängs med dragkedja och är tillverkad i syntetmaterial. Nypris 600kr.
Rosa axelväska från H&M med flätad botten - Snygg axelväska från H&M med rosa lock och axelrem i syntet, samt flätad beige botten. Väskan har guldfärgad ringdetalj framtill och innerfack med dragkedja. 20cm bred 15cm höjd.
Rosa axelväska i flätad skinnimitation - Säljer en superfin rosa flätad väska med en lång och justerbar axelrem. Går att ta bort bandet helt om man vill göra det till en clutch. köptes här på plick men säljer för använder nästan aldrig. Ge rimliga prisförslag
Ljus rosa flätad axelväska i skinn - Trendig ljus rosa axelväska med flätad design och justerbart axelband. Väskan har en mjuk, vadderad look och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern accessoar till din outfit.
Rosa flätad datorfodral
Rosa flätad datorfodral  - 0 Rosa flätad datorfodral  - 1

Rosa flätad datorfodral

Storlek: 13 tum
Kategori: Väskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt rosa datorfodral med flätat mönster och dragkedja.

Olivia
Olivia
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart långärmad Hot Wheels tröja - Säljer en cool svart långärmad tröja från Hot Wheels med ett tryck av en bil och logotyp på framsidan. Tröjan är croppad och har en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar en unik stil!
Rosa och svart mönstrad tröja - Säljer en cool rosa och svart mönstrad tröja med djurprint. Tröjan har långa ärmar och en justerbar dragsko i nederkanten för en perfekt passform. Perfekt för att ge din outfit en färgglad touch!
Beige stickad väst - Säljer en stilren beige stickad väst med v-ringning och ribbade kanter. Storlek 170 men skulle säga att den passar xs/ s
Grön kofta - Säljer en mysig grön kofta med lång ärm. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Koftan har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt material.
Svart tröja med korta ärmar - Säljer en stilren svart tröja med korta ärmar. Perfekt för en minimalistisk look. Tröjan har en enkel design och är lätt att matcha med olika outfits.
Blå bootcut jeans - Knappt använda så inget slitage. Stretchiga och långa i benen
Blå bootcut jeans - Low waist från Gina tricot. Knappast använda
Silvriga pumps med klack från Tamaris - Perfekt t balen och sko kartong ingår
Svart quiltad axelväska med kedja - Säljer en svart quiltad axelväska med silverfärgad kedjerem och snyggt spänne framtill. Väskan har klassisk design med rutmönster och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Mörka bootcut jeans med låg midja - Snygga mörkgrå jeans med bootcut och låg midja. Knappt använda  Stretchiga  Jag är 169 ish  Skriv för fler bilder!
Liknande annonser
Visa alla