Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa Hello Kitty ryggsäck - Söt rosa ryggsäck med Hello Kitty-motiv och blommor. Väskan har gula axelband och en dragkedja för enkel öppning. Perfekt för folk som älskar Hello Kitty!💕
Hello kitty ryggsäck - Fin Sanrio hello kitty ryggsäck. Den är definitivt mer rosa än röd men bilden fångade inte riktigt färgen. Liten skada i högra bottenhörnet, se bild 3.
Hello Kitty ryggsäck  - Hello Kitty ryggsäck Jätte gullig har aldrig sett något liknande kontakta vid fler frågor
Hello kitty ryggsäck! - Bra skick! Den har tappat några små paljett grejer på framsidan men annars är den i toppen skick!
Hello Kitty ryggsäck - Säljer denna jättefina hello kitty ryggsäck i jättebra skick💖
Hello kitty handväska - Jättegullig hello kitty handväska, använd 2 gånger av mig, köpt för 3 år sen second hand.
 Hello Kitty Mini Ryggsäck / Myntbörs / Nyckelfall  - Söt liten rosa plånbok med Hello Kitty-motiv. Perfekt för att hålla dina småsaker organiserade. Den har en dragkedja och en nyckelring för enkel fastsättning på väskan eller nyckelknippan.  79kr/st , helt ny
Hello kitty ryggsäck
Hello kitty ryggsäck  - 89 Hello kitty ryggsäck  - 90 Hello kitty ryggsäck  - 91

Hello kitty ryggsäck

Storlek: X
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt vit liten hello Kitty ryggsäck. Ryggsäcken har rosa detaljer, hjärtan på dragkedjorna, små öron på toppen, och musik noter på fickan. Den har en inne ficka och två fickor på sidorna. Väskan är liten men inte för barn. Jag har massor med flera bilder så är du intresserad är det bara att fråga! Väskan är aldrig använd, jag säljer den just för den anledningen. Man kan få plats med A5 i den 🥰

Alice Ståhl
Alice Ståhl
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Balenciaga city bag  - Säljer en ÄKTA Balenciaga city bag, endast seriösa köpare och inga skambud. Köpt på vestiaire och kvitto, orderbekräftelse samt autenticitet bekräftelse från Vestiare finns. Dustbag från vestiaire tillföljer vid köp. Skriv privat vid intresse 😊TRYCK INTE PÅ KÖP NU SKRIV FÖRST
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgade kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.