Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje väska stor  - Maje väska som köptes i vintras köptes för runt 4000-5000 tusen använd få tal gånger och är i väldigt bra skick.❤️
Maje Väska - Säljer min super snygga och populära Maje väska, jätte bra skick och kommer med ett långt axelremsband, slutsåld modell, mocka storlek M.
Maje väska - Intressekoll på min maje väska som tyvärr inte kommer till användning. Köpt i en majebutik i Paris, därav vet jag att den är äkta. Inga defekter. Långt band och dust bag kommer till. Nypris 235 euro, vilket motsvarar 2600 kr.
Stor väska - Helt ny väska med prislapp kvar
Svart Maje väska (stora modellen) - Säljer en svart axelväska från Maje i mocka med fransar längs sidorna och ett rektangulärt handtag upptill. Väskan har en avtagbar axelrem och stilren design som sticker ut. Använd fåtal gånger, så den är i ett väldigt finns skick🥰(Väskan är i den stora modellen).
Maje väska - Inprincip oanvänd väska från Maje inköpt på NK. Svart mjukt material, passar utmärkt till kvällen. Kvitto medkommer
Maja väska  - Säljer en snygg röd handväska från Maje i skinn. Bra skick❤️❤️det är en mini modell,(kedja är min egen från en annan väska)
Maje väska - Säljer min jätte fina och sparsamt använda maje väska som är köpt för circa 3 år sen!💖
Maje väska (stor)
Maje väska (stor) - 89 Maje väska (stor) - 90 Maje väska (stor) - 91

Maje väska (stor)

Storlek: STOR
Kategori: Väskor

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stora väskan från Maje i mocka. I fint skick. Dustbag medföljer. Spårbar frakt inkluderat i priset ❤️

M’secondhand
M’secondhand
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Så snygg och rymlig väska i mjukt PU-läder 💕 Perfekt nu till vintern och för skolan eller jobbet!!
Beige väska från Even&Odd - Säljer en beige axelväska från Even&Odd med snygg rynkad design och långa smala axelband. Väskan är gjord i ett mjukt syntetmaterial och har en minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.