Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
necessär  - Snyggt necessärset i klassiskt grått och svart damier-mönster. Setet består av en större necessär och en mindre rund väska, båda med silverfärgade dragkedjor. Tillverkade i tåligt canvasmaterial med lyxig känsla.
Necessär - Säljer denna necessär
Necessär  - Necessär aldrig använd.
Necessär  - Liten necessär säljes.
Rosa necessär från Hickap - Snygg och stilren necessär i ljusrosa från Hickap
Lyko necessär  - Lyko necessär i jeans tyg, oanvänd!
Necessär - Necessärerna släpps 1 december på instagram🤍 @se.fiore
Necessär  - Jätte cool necessär som ej kommer till användning, 10x10 ca!!💗💗
Necessär
Necessär  - 89 Necessär  - 90 Necessär  - 91

Necessär

Storlek: 0
Kategori: Väskor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Necessär från SHEIN, helt ny. Aldrig använt. Rymlig. Får plats med allt från smink borstar till en stor flaska torrschampo. Fina färger.

Nour
Nour
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning från bubbleroom - Klänning från bubbleroom storlek L, normal i storlek, använt endast en gång.
Tröja/ sweatshirt  - Sweatshirt från Levis butiken, från herravdelningen, storlek M. Använt endast två gånger.
Väska från KappAhl  - Väska från Kappahl, använt en gång endast! Väldigt bra skick.
Väska från Valentino - En väska från Valentino. Den är väldigt använd som man kan se på bilderna😅 den är dock rymlig & får plats med en massa grejer. Den är köpt för 1390kr , så jag säljer den för väldigt mycket billigare pris i och med skicket på utsidan. Insidan ser jätte bra ut.
Adidasbyxor storlek L - Byxor från adidas , storlek L. Använda endast en gång. Vida nere med dragkedja, man kan ha det öppet och stängt, beroende på hur man tycker om att ha det.
Satinrock i champagne färg - En satinrock i champagne färg i storlek L, aldrig använt. Råkade beställa två istället för en 😅 väldigt fint & bra material, sann till storlek
Liknande annonser
Visa alla