Alla kategorier > Mode > Väskor
Smycke förvaring
Smycke förvaring  - 0 Smycke förvaring  - 1 Smycke förvaring  - 2 Smycke förvaring  - 3

Smycke förvaring

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren svart och silver smycke förvaring i hårt material med metallhandtag och lås. Aldrig använd. Smycke förvaringen har flera fack och insida i svart tyg, perfekt för att organisera dina prylar. Nyckel medföljer för extra säkerhet. Snygg och praktisk för dig som gillar ordning. Tveka inte på att höra av er vid några frågor💗

Thilda
Thilda
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Förvaring  - Aldrig använd, bra skick!
Smycke till väska - Juicy couture prydnad till väska. Går lätt att knäppa på både väska och nyckelknippa. Obs dom har lite vikt. Låda ingår om så önskas.  1 för 200. 3 för 400
Smyckes låda  - Den är I fint skick inget e sönder den har 1 klock hållare, 2 små förfaringar, 7 rader man kan sätta I örhängen och 2 lådor
Smyckes skrin - En smyckes nesisär eller skrin som är helt oandvänd tyvärr
Svart kuvertväska med kedja och smycke - Stilren svart kuvertväska med dekorativt smycke framtill och en snygg kedjerem. Perfekt för dig som vill ha en elegant accessoar med det lilla extra. Väskan har en klassisk rektangulär form och passar till många olika outfits.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart bag  - Riktigt stilren svart gg bag kan kombineras till många olika outfits
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto