Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje Väska - Säljer min super snygga och populära Maje väska, jätte bra skick och kommer med ett långt axelremsband, slutsåld modell, mocka storlek M.
Maje väska - Intressekoll på min maje väska som tyvärr inte kommer till användning. Köpt i en majebutik i Paris, därav vet jag att den är äkta. Inga defekter. Långt band och dust bag kommer till. Nypris 235 euro, vilket motsvarar 2600 kr.
Maje väska  - Så fin väska från maje. Mörkblå mocka! 😍😍
Maje väska  - Intressekoll på min så fina maje väska i mörkblå mocka! 🤗🤗storlek M
Maje väska  - Intressekoll på blå majeväska, den stora modellen i mocka. Superfint skicka men lite smutsig, (vilket går att göra rent med mockarengöring osv)  Skriv för fler bilder, dustbag samt band medföljer givetvis
Maje väska - Säljer min såå fina maje väska i denna fina turkosa färg med pärlor och diamanter! En diamant har trillat av och det är lite slutning runt handtaget men det syns knappt och inte alls när man håller i den. Att diamanten trillat av är inte heller särskilt märkvärdigt.
Maje väska - Super fin blå maje väska. Säljer pågrund av att den inte kommer till så mycket användning, skriv privat för fler bilder
Maje väska - Superfin majeväska i ett superbra skick! Kan vara öppen för byten❤️Hör av er för fler bilder eller frågor!
Maje väska
Maje väska  - 89

Maje väska

Storlek: Mini
Kategori: Väskor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Maje väska i mini. Super söt och snygg samtidigt. Köptes för ett tag sen. Kommer ej till användning.

Isabelle
Isabelle
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!