Alla kategorier > Mode > Väskor
Blommig axelväska med rosett
Blommig axelväska med rosett - 0 Blommig axelväska med rosett - 1

Blommig axelväska med rosett

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt axelväska med blommigt mönster i rosa och beige. Väskan har en dekorativ rosett och ett lås framtill. Den har en kedjerem i guld som ger en elegant touch. Kedjan har jag själv satt på.

Olivia
Olivia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa axelväska med rosett - Snygg rosa axelväska i syntetmaterial med ett elegant guldfärgat spänne. Väskan har en söt rosett knuten runt handtaget och en justerbar axelrem. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit!
Ljusrosa axelväska med rosett och spets - Supergullig ljusrosa axelväska med avtagbar axelrem, silverfärgade detaljer och en stor rosett i spets och band framtill. Väskan har dragkedja upptill och två handtag, perfekt för dig som gillar söta accessoarer.
Ljusrosa axelväska med pärlor och rosett - Supergullig ljusrosa axelväska i form av en snäcka, dekorerad med små pärlor och en söt rosett framtill. Väskan har ett långt axelband och är perfekt för att bära småsaker. Baksidan är slät och enkel.
Beige axelväska med tofs och blommor - Snygg beige axelväska i skinnimitation med blommigt mönster på locket och en stor tofs framtill. Väskan har rundad form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik accessoar. Bandet på väskan är bara lite smutsig på just den delen av bilden jag tog.
Blommig axelväska från Marc Jacobs - Superfin axelväska från Marc Jacobs med blommigt mönster i grönt och rosa, dekorerad med pärlor och stenar. Väskan har bred, randig axelrem i vinrött och vitt samt detaljer i guld. Tillverkad i skinn med dragkedja och rosa baksida. Helt ny, aldrig använd mått h 11 cm  b18cm bred åt sidan 6
Axelväska med rosett - Charmig beige axelväska med quiltad design och en söt rosett framtill. Väskan har ett justerbart axelband och en dekorativ broderad detalj i olika färger på locket. Perfekt för att ge en romantisk touch till din outfit.
Svart axelväska med rosett - Säljer en svart axelväska i skinnimitation med rundade handtag och en bred axelrem. Väskan har en stor dekorativ rosett på framsidan som ger en söt touch. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och enkel att matcha till olika outfits.
Rosa axelväska med rosett från Juicy Couture - Säljer en superfin rosa axelväska från Juicy Couture med quiltad framsida och en stor rosett på sidan. Väskan har guldfärgade detaljer, justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad accessoar!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶