Alla kategorier / Mode / Väskor
Äkta campomaggi väska
Äkta campomaggi väska  - 89 Äkta campomaggi väska  - 90 Äkta campomaggi väska  - 91

Äkta campomaggi väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Campomaggi

1700 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer nu min underbara skinnväska från campomaggi. Sälja på Vestiaire Collective från 4000-5000kr begagnat. Den är i ett fint skick ( har tagit väl hand om den). Rymlig och bekväm att bära! Skriv för fler bilder

꩜FUNKY FIG꩜
꩜FUNKY FIG꩜
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Harley-Davidson shirt  - Säljer denna coola tröja från Harley-Davidson! Sitter såhär på mig som är storlek 40
Silverring med lila sten - Säljer en unik och stilren silverring med en vacker lila sten i mitten. Ringen har en bred design med en rustik finish som ger den en cool och modern look. Perfekt för att ge lite färg till din outfit. 16 3/4 mm.
Blå axelväska med ormmönster från Unlimit - Snygg blå axelväska med ormmönster och nitar. Väskan har två stora fickor framtill och en dragkedja upptill. Insidan är fodrad med svart tyg och har en extra ficka med dragkedja. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch!
Grön axelväska med fickor - Rymlig axelväska i bomull med flera praktiska fickor framtill, både med tryckknappar och dragkedja. Justerbara axelband i grönt tyg och en stor öppen ficka på baksidan. Perfekt för dig som gillar funktionell och cool stil.
STYLE BUNDLE  - Hejsan på er! ⭐️ Efter stor efterfrågan och massor av uppskattning för mina tidigare style bundles är jag nu tillbaka – och lagret är fyllt till max! Varje paket är unikt och fyllt med second hand-plagg som jag noggrant väljer ut efter din storlek och stil. Något plagg kanske jag syr om eller pimpar till, så du får något helt unikt som ingen annan har. (Är sömmerska)✂️ Det kan vara en ny passform, en cool detalj eller något helt oväntat. Innehållet är hemligt tills du öppnar! 50kr som startpeng✨
Brun axelväska med fickor och dragkedja - Cool brun axelväska i bomull med flera praktiska fickor framtill, både med knappar och dragkedja. Väskan har breda justerbara axelremmar och rymligt innerfack med extra ficka. Perfekt för dig som gillar funktionell och street-inspirerad stil.
Svart Elvis t-shirt med tryck - Svart t-shirt med stort Elvis-tryck i rött och vitt på framsidan och baksidan. Klassisk rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som älskar retro och musikikoner.
Liknande annonser
Visa alla