Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska från kappahl  - Väska från Kappahl,får plats med en hel del och har ett mindre fack inuti🤍,lägg gärna bud, om ni har några fler frågor eller funderingar är det bara att skriva!
Kappahl väska  - Intressekoll på denna botega liknande väska från Kappahl
Väska från KappAhl  - Väska från Kappahl, använt en gång endast! Väldigt bra skick.
Väska från Kappahl - En väska fått i present förra sommaren men har inte kommit till användning och kommer tyvärr inte att göra det heller på grund av redan för många väskor ägda😅
Kappahl väska beige - Denna väskan är jätte fin och beige den är använd ett par gånger fast i ganska bra skick bara att den är en fläck av läppglans i väskan men det går säkert bort annars är den helt som ny.
Axelväska/ väska från Kappahl  - Jag säljer min fina senapsgula väska. Har använt typ 3 gånger och köpte den förra året. Säljer den för att jag gärna vill ha en annan färg och att jag tror att någon annan skulle haft mer användning av den än vad jag har. Jättefint skick, ingen repa eller något på den, nyskick. Säljer för 160kr
KappAhl handväska  - Svart handväska från Kappahl. Okej skick. Pris går att diskutera.
Väska KappAhl
Väska KappAhl - 89 Väska KappAhl - 90

Väska KappAhl

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Kappahl
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun väska från KappAhl i fejkskinn som är i mycket fint skick!

Elsa
Elsa
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Brun shoppingväska  - Stilren brun väska som knäpps med magneter så den går att ha i två olika designer! Aldrig använd <3 rymmer både dator och a4 block.
Brun mocka axelväska från ARKET - Säljer denna väska ifrån Arket som är i jättefint skick. Väskan har använts ett fåtal gånger men kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris 1390kr. Skriv vid frågor💗
Svart handväska med dragkedja och snygga detaljer från Gina Tricot💕 - Säljer en praktisk och snygg svart handväska från Gina Tricot. Den är använd ungefär 5/6 gånger men är som ny. Den är även nydligen tvättad på utsidan🫶🏻OBS! Band tillkommer tyvärr inte då jag tappat bort det.
Handväska  - Aldrig använd helt ny. Kom priv för frågor.