Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kuvertväska - Kuvertväska inte använd.
Kuvertväska - Säljer nu denna kuvert-leopardväskan, de går att sätta i band så att man kan ha den som en väska.. men de är inget man får med vid köp då de som hörde till försvann.. hör av er vid frågor osv🙌🏼🙌🏼😻😻
Kuvertväska - Söt väska utan band, går att sätta dit band om man vill!☺️
Kuvertväska - Kuvertväska 18x27 cm. Band finns till om man vill hänga den på axeln.
Svart kuvertväska - Svart kuvertväska i skinnimitation
Kuvertväska  - Kuvertväska i svart med guldkant och fint mönster, använd ett fåtal gånger
Kuvertväska - Svart liten kuvertväska i fint skick.
Kuvertväska
Kuvertväska - 89 Kuvertväska - 90

Kuvertväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En liten kuvertväska med avtagbar kedja. 💕 fint skick

Wilma Meinhold
Wilma Meinhold
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Rosa quiltad handväska - Supersöt rosa handväska, quiltad  med guldfärgade detaljer och dragkedja. Axelband som tillhör väskan och dustbag medkommer.