Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gympapåse  - Säljer nu min första idrottsväska som jag har haft. Den är köpt från Kolmorden zoo för 2 år sedan.
Rosa gympapåse från Nike - Säljer en rosa gympapåse från Nike med texten 'Phantom GX/Luna' tryckt på framsidan. Påsen har dragsnören som fungerar som axelremmar. Perfekt för träning eller som en lätt ryggsäck.
Gympapåse Nike - Orange/neonfärgad påse från Nike i fint skick! Frakt tillkommer✨
Gympapåse Junkyard - Nyskick!
billie eilish blohsh gympapåse - en av öglorna sitter löst men kan sys på plats enkelt. osäker på vart denna är köpt ifrån, men jag gissar på något ställe som shein eller wish. själva kvaliteten på påsen och trycket är helt okej bortsett från den lösa öglan. kp vid frågor! :)
Svart gympapåse med Juventus-logga - Säljer en svart gympapåse med Juventus-logga i vitt. Perfekt för att bära med sig träningskläder eller andra småsaker. Påsen har snörning för enkel stängning och bärande.
Puma gympa påse  - Gympa påsse i fint skick 🖤
Gympapåse  - En snygg, cool och unik gympapåse, som är custom made från redbull energi drickan
Gympapåse Nike
Gympapåse Nike - 89

Gympapåse Nike

Storlek: OS
Kategori: Väskor
Märke: Nike
Färg: Svart

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassisk nike gympapåse i mycket gott skick

ajna
ajna
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Balenciaga citybag väska - Säljer nu min sjukt snygga balenciaga citybag!! köpt för ett par år sedan på vestarie så äktighetskontrollerad!! 💕💕💓
Clutch bag  - Säljer en snygg brun clutch bag i i mjukt skinnimitation från Raffinato. Färg: Duna. Modell: Milano clutch bag. Mått: bredd: 21cm, djup:7cm, Höjd:14cm. Storlek Small. Aldrig använd och skicket är som helt ny.
Victoria's Secret - Säljer ett snyggt passfodral från Victoria's Secret, vet ej om det går att köpa nu men den har aldrig använts. Hör av dig vid intresse
Balensiaga liknande väska  - Säljer min vintage Balensiaga liknande väska då den inte kommer till användning. Hängsmycket ingår.
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕