Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige shoppingväska från Wakakuu - Snygg och rymlig beige shoppingväska från Wakakuu med tryckt logotyp på framsidan. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan har en enkel och stilren design.
Vit tygpåse från Wakakuu - Säljer en vit tygpåse från Wakakuu med tryckt logga på framsidan.
Wakakuu väska🥰 - Säljer den för jag har för många🥰 Aldrig använd och är i någon slags brun färg
Fin väska - Fin väska som jag köpt utomlands. Glitter på den se framsidan. Rymmer mycket då den har många fack
Väska - Fin väska, fint skick
Väska - Super fin väska som jag köppte här på plick, den ser helt oanvänd ut och super fin💗 Säljer då jag inte kommer till amdvändning för den
Väska - Jättefin somrig väska, oanvänd
Wakakuu väska
Wakakuu väska - 89 Wakakuu väska - 90 Wakakuu väska - 91

Wakakuu väska

Storlek: L
Kategori: Väskor
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin wakakuu tygväska 🫶🏼 Säljer pga att jag inte använder denna just för jagvhar en till beige! Denna är som ny och är använd fåtal gånger 💓 150kr plus frakt 💗

Selma Högdahl
Selma Högdahl
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.