emmajohanssonnn

väska

Storlek: medium
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Röd

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

valentino liknande

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
GG väska  - Snygg väska som är brun och guld! Hör av er om ni har frågor. Använd några gånger
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har kedjeremmar med läderdetaljer och magnetlås. Tillverkad i mjukt skinn med snygga, grafiska sömmar och dragkedjefack inuti. Köp ifrån Vinted men har tyvärr bara dustbagen🌟
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.
Väska - Nano speedy, box och axelrem ingår
Brun axelväska med monogram - Snygg brun axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, kedja och justerbar rem som går av i läder med röda och beige inslag. Dustbag och (skadad) låda tillkommer. Helt ny Boxfresh!🧡
vit handväska med färgglatt mönster - Säljer en vi handväska multicolor monogram i blått, grönt, rött, gult, lila och svart. Väskan har klassiska bruna handtag i skinn och guldfärgade metalldetaljer. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med dragkedja.