Alla kategorier > Väskor
Calvin Klein väska
Calvin Klein väska - 89 Calvin Klein väska - 90 Calvin Klein väska - 91

Calvin Klein väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart

800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Calvin Klein väska säljs billigt, köpt för 1700kr i nyckick aldrig använd och kommer med speciell Calvin Klein påse. Säljs för 800kr, pris kan diskuteras, kan avhämtas eller skickas via plocks tjänst.

Yassir Hamdi
Yassir Hamdi
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Beige handväska med gulddetaljer - Snygg beige handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett randigt innerfoder med flera fack. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. Köpte för 400kr på en marknad i Italien💗 prislappen är kvar
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger