Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kurt Geiger väska - Använd cirka 3 gånger super fint skick har bara varit stående nu dem senaste åren
Kurt Geiger väska - Säljer en superfin grön axelväska från Kurt Geiger. Den är quiltad och har en snygg kedjerem i metall. Väskan har en cool detalj framtill och är perfekt för både vardag och fest. Den är lite sliten som syns på bilderna
Kurt geiger väska - Säljer denna as fina kurt geiger väskan , bra skick, inga defekter , hör av er vid intresse
Kurt Geiger väska - Säljer min Kurt Geiger väska som är ganska använd kan även byta mot en annan väska❤️lånade bilder från förra ägaren
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Kurt Geiger väska - Säljer min fina Kurt geiger väska
Kurt geiger väska - Nyskick använd en gång, så söt. Används inte och säljs därav.❤️ Priset kan diskuteras vid snabb affär💘
Kurt Geiger väska - Säljer denna unika Kurt Geiger väskan som inte kommer till mycket användning längre. Den mindre modellen. Köpt i London för 2500kr💗
Kurt geiger väska
Kurt geiger väska  - 89 Kurt geiger väska  - 90

Kurt geiger väska

Storlek: .
Kategori: Väskor

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En super fin Kurt geiger väska. Säljer för ingen användning, nyköpt för 3000kr på miinto:) ❤️

💕Frida W
💕Frida W
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill. Kommer med dustbag och originalkartong.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.