Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska - Säljer en svart axelväska i skinn från Marc by Marc Jacobs med guldiga metalldetaljer och en snygg logoplatta framtill. Väskan har dubbla handtag och ett rymligt innerfack med coolt mönstrat foder med märkets logga. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska.
Marc Jacobs väska - Axelväska från Marc Jacobs i läder. Lite rostig på guldet (se bild 4,5) men fortfarande mycket fin!
Marc Jacobs väska - Väl använd men fortfarande i bra skick.
Marc Jacobs väska  - Säljer denna dö snygga Marc Jacobs väska! Lite små fläckar som syns på sista bilden men absolut inget man ser och annars hur fin som helst!  Bredd 36 cm Höjd 29 cm Djup 12 cm🥰
Marc Jacobs väska - Säljer denna superfina Marc jacobs väskan, bra skick endast lite slitning på guldet och handtagen😊 den är äkta! Använd gärna köp nu funktionen 🤩
Marc Jacobs väska - Säljer en svart handväska från Marc Jacobs i ministorlek. Den kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris ca 4350. I jätte fint skick, inga defekter på både utsidan och insidan. Kommer med sin dustbag.
Marc Jacobs väska - Säljer min jättefina Marc Jacobs väska eftersom den aldrig har kommit till användning den är i nyskick och dustbag tillkommer, (nypris 4448kr) kan även tänka mig att byta mot en annan väska. Skriv för egna bilder❤️‍🔥
Marc Jacobs väska - Äkta Snygg svart axelväska från Marc Jacobs i äkta skinn med justerbar rem och silverfärgade dragkedjor. Väskan har en stilren, rundad form och dekorativ tofs. Logotypen är präglad på framsidan och tryckt på sidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. Köpt från nordiska kompaniet
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska  - 89 Marc Jacobs väska  - 90

Marc Jacobs väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyskick, köpt för 2500!!

Emelie
Emelie
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Vinröd flätad väska - Helt ny handväska! Skriv om ni funderar något!
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.