Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska nyskick. - Använd 1 gång.
Handväska - Jättefinhandväska i fauxläder. 35cm bred och 21cm hög. Är i fint skick förutom en liten skråma i lädret ☺️
Handväska  - Superfin och praktisk axelremsväska i bra skick. Man kan ”variera” storleken på den som visas på bilderna. Tre praktiska innerfack och ett justerbart axelband. Skriv om du har några frågor!!❤️❤️
Handväska - Stilren handväska med dragkedja! Utmärkt skick med måttliga tecken på användning. Ett skjusterbart axelband som både går att förlänga resp förkorta!
Grå handväska  - Säljer denna fina gråa handväskan. Köpt på zalando från märket pieces.
Handväska guess  - En fin liten under armen väska från guess. Använd men i bra skick, hör av er för mer frågor🫶🏼
Grå handväska - Super fin handväska från forever21 med innerfack och med reglerbar axelrem💕
Nyskick Playboy handväska
Nyskick Playboy handväska - 89 Nyskick Playboy handväska - 90 Nyskick Playboy handväska - 91

Nyskick Playboy handväska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Märke: Playboy

1 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL‼️ Y2K Playboy handväska som inte går att köpa längre. Väskan är i nyskick! Betalning sker via swish och spårbar frakt kostar 66kr. Hör gärna av er i dm vid frågor, bud eller intressen!

Clarasundgren
Clarasundgren
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Malin birger handväska  - Snygg väska från "by malene birger”💕Sparsamt använd så i mycket bra skick! Säljer då jag har för många väskor och denna aldrig kommer till användning🙈💕
Väska  - Aldrig använd
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓