Alla kategorier / Mode / Väskor
Vit axelväska
Vit axelväska - 0 Vit axelväska - 1

Vit axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit axelväska med krokodilmönster och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit på fest eller i vardagen. Väskan har ett rymligt fack med svart foder med två praktiska innerfickor och ett fack med dragkedja i. Enbart använd 1 gång.

Agnes
Agnes
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hoodie - Köpt på h&m för 299, har använts flertalet gånger men ser fortfarande okej ut. Färgen är grå/blå.
Liquid illuminator  - Säljer då jag råkade köpa fel färg. Älskar produkten och lätt att arbeta med. Tips! Ord pris 329kr Mitt pris:299 (Kan gå ner i pris vid snabbt köp)
Läppglans + Läpp penna - Läppglanset är oanvänt, läpp pennan är testad men inget mer. Ord pris: 129kr respektive 109kr Mitt pris för båda: 129kr
Hickap sminkbortagning - Kommer inte till användning och älskar den jag har nu, men har enbart hört bra om denna!
HICKAP Eye Shadow - HICKAP Eye Shadow som är oanvänd, sälls då jag inte använder ögonskugga
Eyeliner CAIA - Vattenfast eyeliner som enbart är testad en gång. Det var ingenting för mig men väldigt lätt arbetad och enkel att använda
Läppstift  - Läppstift i färgen ”eyes on me”. Färgen är bara testad på handen för att se färgen, inte använd i övrigt. Väldigt fin färg men passar tyvärr inte mig. Ord pris: 195 Mitt pris: 139kr
Röd bikiniöverdel - Snygg röd bikiniöverdel med rynkade detaljer från Gina Tricot. Perfekt för en dag på stranden eller vid poolen. Den har justerbara axelband för bästa passform, där axelbanden är helt avtagbara. Oanvänd och förpackning följer med (se bild 4).
Axelbandslös klänning från Boohoo - Snygg axelbandslös klänning från Boohoo med ett abstrakt mönster i bruna och beige toner. Klänningen är lång och har en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en elegant kvällslook. Oanvänd då den var för liten.
Hickap 10-pack sminkborstar svart - Säljer ett komplett set med 10 sminkborstar från Hickap. Setet innehåller olika former för foundation, contour, puder, highlighter och ögonskugga, perfekt för att skapa en bra look. Borstarna tvättas innan dem skickas. Och enbart testade fåtalet gånger. Priset går att diskutera vid snabb affär.
Liknande annonser
Visa alla