Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Helt ny med lab  Nypris 499kr Pris kan sänkas vid snabb affär
Väska - Jätte fin väska axelväska
Snygg väska - Liten väska från Ulrika. Aldrig använd. Perfekt till middagar, till vardags eller utgång. Perfekt storlek med många bra fack. Köptes för 360kr.
Väska  - Super fin väska som inte används längre
Väska - Helt ny väska som aldrig är använd💕
Väska  - Snygg brunväska som även kan användas som skötväska med klassiskt monogrammönster och guldiga detaljer. Väskan har flera fack, dragkedja framtill och justerbara axelremmar i skinn. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och rymlig väska med ikonisk design.
Väska - Brun väska,  lite Y2K stil
Väska  - Jättefin
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Wera
Färg: Brun

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg väska

Vendela
Vendela
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning  - Snygg klänning
Stickad tröja  - Mysig stickad tröja
Tröja - Stickad tröja
Klackskor - Snygga Tamaris klackar
Kappa - Snygg kappa från NAKD som inte finns att köpa längre
Klocka - Snygg damklocka i guld med strass. Klockan är i bra skick och fungerar som den ska. Den har ett kvartsurverk och en guldpläterad armband.
Balklänning - En vacker blå klänning med v-ringning och korta ärmar. Klänningen är i en mjukt fallande tyg och har en fin detalj med en rosett i midjan. Den är perfekt för en festlig tillställning eller en fin middag.
Balklänning  - En vacker blå klänning med långa ärmar och en v-ringning. Klänningen har en smal midja och en vid kjol. Den är perfekt för en fest eller ett bröllop. Använd 1 gång!
Vila grön klänning - En vacker klänning med långa ärmar och en v-ringning. Klänningen har en knapprad framtill och en elastisk midja. Den är i en mjuk och bekväm kvalitet. Nypris: 799 kr.
Linneklänning  - En fin beige linneklänning med knappar framtill och puffärmar.
Liknande annonser
Visa alla