Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - En jätte snygg väska som är rymlig!🩷 Den är dock skitig och har katt hår. Kan försöka få bort det mesta🫶🏻
Väska - Väska med ”nitar” på
Väska - En jättefin väska som jag tyvärr inte har plats för då jag har välidgt många väskor! Knappt använd och väldigt bra kvalite! Säljer för 170 +frakt! Kan även diskutera priset 😊Hör gärna av er för fler Frågor eller föer bilder! 💕
Väska - En fin väska som bara används 1-2 gånger.
Väska  - 💕
Väska  - ingen anning om märke osv,ärvt den!
Väska  - Så söt väska💞 Säljer få den inte kommit till användning! Skriv om det finns några frågor💘
Väska  - Ett fint skick som jag hade köpt från shein och den används aldrig har använt bara få tal gånger då jag har tröttnat.😊
Väska
Väska - 89

Väska

Storlek: .
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super cool väska köpt från sellpy jötte bra skick! Väldigt rymlig och medkommer långt band ❤️

Frida.carlson
Frida.carlson
(35)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.