Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väska - Säljer min Zara väska då den inte används längre. Orginal pris är ca 400kr. Är i ny skick
Väska från Zara - Säljer en supersöt väska från zara då den inte används! Super fin och passar till allting!
Zara väska - Köpt här på plick, använd några fåtal gånger och har rostat lite på insidan av facket men inget som  syns när väskan är stängd.
Zara väska - Jag säljer min zara väskas som inte kommer till användning.
Väska från zara - Väska från zara, lånad bild. Helt ny endast använd en gång! Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras
Zara väska  - Superfin svart väska från Zara i använt men bra skick. Väldigt rymlig vilket är stort plus!
Zara fest väska
Zara fest väska - 89 Zara fest väska - 90 Zara fest väska - 91

Zara fest väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittrig Zara väska i nyskick, använd typ en gång Fraktar endast 🫶🏼

Maja ahlin
Maja ahlin
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Beige handväska med detaljer - Säljer en baleciaga liknande beige handväska med coola spännen och dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.💕💕
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Svart axelväska från ginatricot  - Stilren svart axelväska i skinn med långa handtag och snyggt spänne framtill. Köpt på ginatricot inte för längesedan så i väldigt bra skick!
Väska - Helt ny!!