Alla kategorier > Mode > Väskor > Plånböcker
Coach brun kortfodral med logga
Coach brun kortfodral med logga - 0

Coach brun kortfodral med logga

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Skick: Nytt skick

180 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Snyggt kortfodral från Coach i brunt konstläder med det klassiska C-mönstret och guldfärgad logga framtill. Fodralet har flera fack för kort och är perfekt för dig som vill ha en stilren och kompakt plånbok.

Inst: Nicolettabutik
Inst: Nicolettabutik
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kortfodral från Coach - Snyggt svart kortfodral från Coach med guldfärgad logga framtill. Tillverkat i strukturerat läder och har flera fack för kreditkort. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk accessoar i väskan.
Svart kortfodral från Balenciaga - Minimalistiskt svart kortfodral från Balenciaga i präglat läder med vit logotyp framtill. Fodralet har flera kortfack och en stilren, tunn design som passar perfekt i fickan. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer och modern stil.
Goy4ard svart kortfodral - Snyggt svart kortfodral från Goy4ard med det klassiska vita Goy4ard-mönstret. Fodralet har flera fack för kort och är tillverkat i ett tåligt material med exklusiv känsla. Kommer med originalask och dustbag, perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart kortfodral från Prada - Snyggt svart kortfodral från Prada i läder med klassisk triangelformad metallogo framtill. Fodralet har flera kortfack och stilren design som passar perfekt i fickan.
Vit kortfodral  - Säljer ett stilrent vitt kortfodral  med deras ikoniska mönster i grått. Kortfodralet har flera fack för kort och är tillverkat i läder med canvasdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv accessoar i fickan.
Svart Louis Vuitton kortfodral - Snyggt svart kortfodral från Louis Vuitton i slimmad design. Tillverkat i exklusivt läder med plats för flera kort. Kommer med original orange box och dustbag med Louis Vuitton-logga. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Vinröd YSL kortfodral i läder - Snyggt vinrött kortfodral från YSL i äkta läder med guldfärgad logga framtill. Fodralet har flera kortfack och dekorativa sömmar i matchande färg. Perfekt för att hålla ordning på dina kort med stil.
Svart kortfodral från Gucci - Snyggt svart kortfodral från Gucci i läder med quiltat mönster och guldfärgad GG-logga framtill. Fodralet har flera kortfack och en stilren design som känns både lyxig och modern. Perfekt för dig som vill ha koll på korten med stil.
Andra annonser från Plånböcker
Visa alla
Svart YSL korthållare i läder - Stilren svart korthållare från YSL i äkta läder med guldigt logomärke framtill. Plats för flera kort och snyggt mönstrad yta. Perfekt accessoar för dig som vill ha något lyxigt och smidigt i fickan.
Grå Goy4rd - Snyggt grått kortfodral från  Goy4rd med klassiskt mönster och logga framtill. Tillverkat i läder och canvas, perfekt för kort och ID. Kommer med originalask och kort.
Korthållare - Säljer en sjukt nice korthållare med ett snyggt och unikt mönster. Den är i nytt skick. Frågor? Kontakta mig✅ Allt gott, mvh Noah
Victoria's Secret passfodral - Säljer ett snyggt passfodral från Victoria's Secret i rosa och ljusrosa ränder. Fodralet har ett stort guldfärgat VS-emblem på framsidan och är gjort i konstläder. Insidan har fack för boardingkort och pass, med text i guld. Perfekt för resan och supercute accessoar!
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild tillkommer. Fraktar inom 24h
Korthållare  - Grön korthållare, helt ny och oanvänd, allt som viasas i bilden medföljer, passar perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt, skickas inom 24 timmar
Svart kortfodral från Goy4rd - Snyggt svart kortfodral från Goy4rd med klassiskt mönster i vitt och grått. Tillverkat i läder och canvas, perfekt för kort och sedlar. Kommer i original grön ask med tillhörande tyg och tagg. Stilren och lyxig accessoar för dig som gillar designer.
Brun Kouis Buitton plånbok  - Snygg brun plånbok från Kouis Buitton med klassiskt monogrammönster i guld. Plånboken är i skinn och har flera kortfack samt ett fönster för ID eller foto. OBS endast plånbok medföljer! Perfekt för dig som vill ha en lyxig och stilren accessoar. Box och plånbok följer med. Vid frågor eller funderingar är det bara att fråga Mvh Olof.