Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Vindjackor
Grå vindjacka från Sail racing
Grå vindjacka från Sail racing - 0 Grå vindjacka från Sail racing - 1 Grå vindjacka från Sail racing - 2

Grå vindjacka från Sail racing

Storlek: S
Kategori: Vindjackor
Märke: Sail Racing
Färg: Blå
Skick: Bra skick

450 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg grå vindjacka från Sail Racing med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har justerbara muddar med kardborre och diskreta loggor på bröstet och ärmen. Tillverkad i lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar.

Romptan C9V
Romptan C9V
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå Sail Racing vindjacka - Snygg mörkblå vindjacka från Sail Racing med svarta detaljer på bröstet och ärmen. Jackan har huva, dragkedjor framtill och på fickorna samt patch med 'Sail Antarctica Expedition' på ärmen. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial, perfekt för blåsiga dagar.
Mörkgrå vindjacka från Sail Racing - Snygg mörkgrå vindjacka från Sail Racing med dragkedja framtill, två bröstfickor med orange detaljer och logga på bröstet samt ärmen. Jackan har hög krage och är tillverkad i ett lätt, vindtätt material som passar perfekt för blåsiga dagar.
Svart vindjacka Sail Racing - Svart vindjacka från Sail Racing med huva och dragkedja framtill. Jackan har reflekterande detaljer på ärmarna och logga på bröstet samt ryggen. Tillverkad i ett lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar.
Mörkblå vindjacka från Sail Racing - Snygg mörkblå vindjacka från Sail Racing med hög krage, två bröstfickor med dragkedja och patch på ärmen med texten 'Sail Antarctica'. Jackan har quiltade partier och är tillverkad i ett slitstarkt material som passar perfekt för blåsiga dagar.
Svart vindjacka från Sail Racing - Svart vindjacka från Sail Racing med dragkedja framtill och hög krage med fleecefoder. Jackan har logotyp broderad på bröstet och justerbara ärmslut med kardborre. Materialet är lätt och vindtätt, perfekt för blåsiga dagar.
Marinblå vindjacka Sail Racing - Snygg marinblå vindjacka från Sail Racing med röd meshfoder och Union Jack-flagga på ärmen. Jackan har dragkedja, hög krage och logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha en lätt jacka till blåsiga dagar.
Svart vindjacka från Sail Racing - Snygg svart vindjacka från Sail Racing med två bröstfickor med dragkedja och logga på bröstet. Insidan har en cool gul vadderad detalj som sticker ut. Kvitto finns från sailracing butik vid NK innan dem gjorde om. Passar ej hänger bara i garderoben.
Svart vindjacka från Sail Racing - Svart vindjacka från Sail Racing med huva och dragkedja framtill. Bra skick, lite skav på ärmarna.
Andra annonser från Vindjackor
Visa alla
Under armour windbreaker - Säljer en snygg och funktionell löparjacka från Under Armour. Jackan är i utmärkt skick, ser ut som ny och knappt använd! Perfekt för löpning och andra utomhusaktiviteter. Den är lätt, andas bra och skyddar mot vind och lätt regn.  *   Märke: Under Armour *   Skick: Som Ny *   Egenskaper: Lätt, andas, vind- och vattenavvisande *   Passar perfekt: Löpning, träning, vardagsbruk  Om du är intresserad, tveka inte att höra av dig!
Moncler windbreaker  - Storlek S, Säljer min moncler windbreaker då den har blivit för liten för mig.
Mörkblå cardigan från Parajumpers - Snygg mörkblå hybridjacka från Parajumpers med huva och quiltad front och rygg. Jackan har dragkedja framtill, bröstficka med dragkedja och en gul detalj vid halsen. Ärmar och sidor är i stretchigt material för extra komfort. Perfekt för blåsiga dagar.
Svart vindjacka från Stone Island - Snygg svart vindjacka från Stone Island med ikonisk patch på ärmen. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och knappdetaljer vid ärmsluten. Materialet är tunt och vindtätt, perfekt för blåsiga dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Moncler Windbreaker - Säljer en svart Moncler windbreaker. Helt ny, bara testad inomhus aldrig använd ute. Säljer den eftersom den är för stor för mig.
Superdry camo field jacket - Tja , jag säljer nu en riktigt schysst field jacket som är perfket nu när det varmare vädret börjar komma. Den är i storlek 36 vilket passar XS/S. Tveka inte på att skriva om du har några funderingar!! Pris kan absolut diskuteras vid en snabb och smidig affär!
Helly Hansen jacka - Snygg vit Helly Hansen jacka i storlek S i väldigt bra skick. Jackan har en hög krage och är perfekt till blåsiga dagar. Hör av dig om du har någon fråga!
Svart vindjacka från The North Face - Snygg svart vindjacka från The North Face med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en bröstficka. Loggan är tryckt på både bröstet och ryggen. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha.