Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Kiko ögonskygga / blush
Kiko ögonskygga / blush - 0 Kiko ögonskygga / blush - 1 Kiko ögonskygga / blush - 2

Kiko ögonskygga / blush

Storlek: 2g
Kategori: Accessoarer
Märke: Lush
Färg: Orange
Skick: Bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ögonskugga i färg 43 som också funkar som rouge/ blush, påminner om Dior Backstage blush (se bild 3) när man har den på kinderna.

Mimi 🦋
Mimi 🦋
(64)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
blush - populär blush nypris 200kr mitt pris 100kr oöppnad
Milk blush - Säljer mitt milk blush, knappt använt. mycket produkt kvar (bild 3). Är i färgen Dash
Blush  - Blush från makeup Mekka som använts 1 gång
Blush - Helt oandvänd nypris 170kr.
Illusion blush  - Denna unika 2-i-1 flytande rouge- och highlighter skapar en underbar strobing-effekt för att framhäva dina drag och ge din hy en naturligt tonad lyster. Illuskin Glow Technology med byggbar färg och intensitet, skapar en naturlig rouge som sitter länge!
Blush- skimmer - Säljer dessa två blushes, jag äger själv en och kan säga att de håller super bra så fint med skimmer och lite glittrig.   Säljer en för 49:- eller två för 89:-
Isadora merlot blush - Bara testad.
Blush - Blush från ”sixteen” endast använd en gång. Frakt tillkommer på 18kr.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer