Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin unik blus
Fin unik blus - 89 Fin unik blus - 90 Fin unik blus - 91

Fin unik blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: superluckycat
Färg: Flerfärgad

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin och unik blus från superluckycst! Det sår ingen storlek men skulle säga att den sitter som en xs/s.

klaraparkow
klaraparkow
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning - Jättefin svart prickig klänning från Laurie Denton!! Jag är 162 cm för referens.
Manchesterbyxor  - Ett av par gråa manchesterbyxor från Brandtex! Stetchigt och jättskönt material. Står ingen storlek, men skulle säga att dom sitter som S. Jag är 162 cm för referens.
Baggy byxor - Ett par vita ballong/baggy byxor från Casual woman. Lite missfärgade på benen där nere. Står ingen storlek men sitter som S/M. Jag är 162 cm för referens.
Mjuka cargo byxor - Ett par mjuka, svala cargo byxor! Står inte märke, men köpe dom på erikshjälpen. Det står storlek M, men skulle säga att dom är S, och eftersom att dom har resor i midjan är dom väldigt stretchiga just i midjan! Jag är 162 cm för referens.
Cykelbyxor - Ett av par högmidjade cykelbyxor från shein i storlek xs. Man kan ha dom högmidjade men även vika ned dom som yogapants och ha de som lågmidjade.
Cargo byxor - Ett par snygga, riktigta cargo byxor från timberland! Storek 32 US, så storlek 48 UK. Dom är dock insydda i midjan, men midjemått rakt över: ca 50 cm. Jag är 162 cm för referens.
Zip-tröja  - En jättefin zip tröja från rotation som ingår i carlings! Jättefint skick, strl S/M.
Dickes skjorta - En grön Dickies skjorta i storlek S! Jag är 162 cm för referens.
Mörka bootcut jeans med låg midja -  Ettt par mörkgrå/svarta lågmidjade bootcut jeans! Köpte dom på en secondhand i Stockholm och det står inget märke eller storlek, men skulle säga att dom är S. Dom är lite stora på mig så därför ser man inte bootcut modellen så bra.
Brun långärmad tröja - En mörkbrun långärmad tröja i storlek M. Jättskönt material och en jättebra basictröja att bara kunna ta på sig! Från märket skill.
Liknande annonser
Visa alla