Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Dickies tröja
Dickies tröja - 89 Dickies tröja - 90 Dickies tröja - 91

Dickies tröja

Storlek: Small
Märke: Dickies
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Dickies tröja för den är får liten och gillar inte den sista speciellt mycket

Vincent Sundlöf
Vincent Sundlöf
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja från Dickies - Säljer en svart tröja från Dickies i storlek XS. Tröjan har en liten logotyp på bröstet och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för en avslappnad stil.
Dickies tröja - Använd 2-3 gånger, super fin och skön men använder den inte längre
Tröja Dickies  - tröjan är helt ny haft på mig den typ 2 gånger.
Svart tröja från Dickies - Säljer en svart tröja från Dickies med rund hals och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Tröjan har en liten logotyp på bröstet. Tveka inte att höra av dig!
Svart fleece tröja från Dickies - Säljer en svart fleece tröja från Dickies i storlek small. Tröjan har en stor ficka framtill med knappar och en liten Dickies-logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och har en skön passform med långa ärmar. Lite nopprig men absolut inget som stör
Svart långärmad tröja från Dickies - Säljer en svart långärmad tröja från Dickies. Den har en stor logga på ryggen och en mindre logga på bröstet. Tröjan är i bra skick!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige/brun kofta från Lindex - Mysig beige kofta. Öppen framtill utan knäppning. Koftan har en avslappnad passform. Knappt använd!!  💖Storlek är xs/s!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek 152. Sitter något kortare i kroppen och i ärmar, annars är den lik en XS/S. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad kofta - Svart stickad kofta från ginatricot med V-ringning och silvriga knappar längs hela framsidan. Koftan har vida ärmar och ribbad midja