Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintagejacka i brunt läder - Chokladbrun läderjacka i fint skick från 80/90-talet
Vintage Brun skinnjacka  - Säljer en vintage brun skinnjacka från Strawberry, perfekt för året om. Jackan har en cool retro look med knappar och quiltad insida för extra värme. Den har en wide passform och är i bra skick, bara att innerfodret i ytterfickorna har hål i borten. Så saker tamlar inte ur fickorna. Sen saknas en knapp, vilket syns på bild 1 men inget jag saknat då jag alltid bärt den öppen eller bara använt dragkedjan. Perfekt för dig som vill ha en unik stil!
Vintage skinnjacka - Säljer en supersnygg vintage jacka i äkta skinn med hög krage och snygga detaljer från Ellos. Jackan har dragkedja, knappar vid kragen och flera fickor med dragkedja framtill. Ribbad mudd nertill och vid ärmslut. Små fläckar på tyget vid kragen som säkert går bort vid tvätt.
Brun vintage skinnjacka - Brun skinnjacka som jag köpte secondhand. Storleken är 52 på etiketten, men den passar även mindre storlekar om man vill ha den mer oversized💞Jag tror att den är äkta läder då original pelle betyder original läder
vintage läder jacka  - super snygg läder jacka från 90-talet i perfekt skick. storlek 34🫶
Vintage skinnjacka  - Säljer min mörkbruna skinnjacka pga garderobsrensning. Herrstorlek 56 men sitter som en oversized L på mig som är 162cm, går ner till låren. Finns totalt 6st fickor; 4 yttre och 2 inre. Köpt för 700kr men säljer för 550 (pris kan diskuteras)💕
Vintage Skinnjacka  - Vintage jacka köpt second hand bra skick
MDK skinnjacka (äkta läder) - Skinnjacka som är använd några fåtal gånger och är i mycket fint skick. Passar både kvinna och man! Är storlek M och är ursprungligen köpt på herravdelningen.
Vintage skinnjacka i brunt läder
Vintage skinnjacka i brunt läder - 89 Vintage skinnjacka i brunt läder - 90 Vintage skinnjacka i brunt läder - 91

Vintage skinnjacka i brunt läder

Storlek: M/L
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vintage skinnjacka i superfin kvalite och äkta läder. Tyvärr finns det inte information om storlek inuti jackan men på mig som brukar ha S sitter den lite oversized, troligtvis är det en M/L. Funkar på både killar o tjejer! Köpare står för frakt :)

Elin Thyrén
Elin Thyrén
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.