Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rock  - Säljer ut kläder som ej kommer till användning längre. Säljer en rock med inbyggd väst i mycket bra skick, näst in till oanvänd i storlek M. Pris kan diskuteras.
Rock and blue - Säljer min rock and blue jacka i nyskick storlek 36 den är stor i storlek enligt mig.
Vinter rock / kappa  - Asos st xs unisex  Knappt använd alls, nyskick
Weekday rock M - Weekday rock köpt 12.12.2024. Har använt den en gång och det var när jag åkte hem från butiken. Eftersom de tog av lappen från den i butiken så får jag inte returnera den. Den är oanvänd, fickorna och jacket där bak är inte sprättat än. Den är helt ny och originalkvittering finns. Säljer för att det var ett impulsköp och får inte returnera den, nypris 1500kr
Stone Island kappa/rock - Rock/kappa från märket stone island. Nypris runt 6000 kr. Sparsamt använd då armarna är lite för korta för mig. XL i storlek men sitter mer som en medium.
Rock
Rock - 89 Rock - 90 Rock - 91

Rock

Storlek: MEDIUM
Kategori: Jackor
Märke: Weekday

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rock/kappa från Weekday, pris går att diskutera

Noa
Noa
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Svart Moncler kofta - Säljer en svart kofta från Moncler med quiltad, vadderad front och stickade ärmar. Tröjan har dragkedja framtill, fyra fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager på lager under höst och vinter. Snygg och sportig design som sticker ut.
Stickad bomberjacka  - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och avslappnad passform. Jackan har en fluffig struktur och är perfekt för kyligare dagar. Passar dig som gillar en oversized look och vill ha något både snyggt och bekvämt.
NY J Lindeberg jacka  - Säljer denna snygga j Lindeberg jackan i nyskick, enbart provad!⭐️Storlek XS, kan också passa S modellen är 170!🤝Nypriset ligger på 4000kr / Hör gärna av er om ni har funderingar!🙌