Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin emo kjol! - Fin emo kjol från shein! Nyskick! Ge pris förslag!
Grunge/emo kjol - Jättefin kjol i storlek 158. Skulle säga att den är xs/s. Den är nästan aldrig använd! Det sitter två knappar på den (bild 2) och det finns en dragkedja (bild 3).🎀🤍
Emo kjol - Aldrig använd, storlek xs, passar s också. Köpt i london för 24€
Emo Kjol  - Jag köpte den i en Second hand den är inte min stil lägre
Emo kjol  - En fluffig alternativ/emo kjol man kan ha under andra kjolar så att dem ser fluffiga ut typ. Säljer denna för att det inte är min stil längre. Köpte denna i Gotland för 400kr.
Emo-kjol till emos!!! - Den e väldigt kort men vissa vill ha den så! Och den e åxo från hm  🤨
Blå jeanskjol med klassisk look - Säljer en snygg blå jeanskjol i klassisk modell med fem fickor, bälteshällor och knappstängning framtill. Kjolen är kort och har en lätt urtvättad finish som ger en cool vibe. Perfekt till sneakers eller boots för en avslappnad stil.
Klassisk emokjol!
Klassisk emokjol! - 89 Klassisk emokjol! - 90 Klassisk emokjol! - 91

Klassisk emokjol!

Storlek: S-M
Kategori: Kjolar
Färg: Röd

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt någon gång 2008-2010. Något använd, men fortfarande ok skick! Storleken är okänd, men med stretchen i midjan skulle jag säga att den passar S-M!

whistlesong
whistlesong
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Mörk jeanskjol från Miss Grace - Snygg mörkblå jeanskjol från Miss Grace med slitningar, dubbla knappar fram och coola detaljer som dragkedjor och nitar på bakfickorna. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och kontrastsömmar. Perfekt till sneakers eller boots. Midjemåttet är 38cm och är lågmidjade
Vit jeanskjol från Gina tricot - Säljer en vit jeanskjol från Gina tricot i storlek 36. Kjolen är kort, har rå kant nertill och klassiska jeansdetaljer som fickor och knapp framtill. Perfekt till sommaren och enkel att styla med olika toppar.
Mönstrad volangkjol Zara - Jätte fin volang kjol från zara som ej säljs längre!! Pris kan diskuteras!!
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.
Jeanskjol - Säljer den här super fina ljusblå jeanskjolen från JSF som tyvärr är fel storlek för mig. Kjolen har råa kanter, slitna detaljer och  klassiska bakfickor med rosa brodering💕.
Gina Tricot Långkjol - Säljer denna jättefina kjol i som är perfekt att ha med en tjocktröja! Den är i stretchigt material med midjemått 37 och längd 100cm🫶🏻
Blå jeanskjol med hjärt-detaljer - Säljer en blå jeanskjol i kort modell med snygga slitningar och coola detaljer som dragkedjor med hjärtformade hängen. Kjolen har flera fickor och dekorativa nitar, perfekt för dig som gillar en trendig och ungdomlig stil. Den är använd 1 gång!
Cool kjol - Jätte cool kortkjol, den är grå, lite glittrig och har svart spets <3  Sydd för att passa xs! Mycket bra skick❤️❤️❤️