Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Oanvänd klänning
Oanvänd klänning  - 89

Oanvänd klänning

Storlek: 122/128
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Helt nytt klänning, utan lapp.

Mikaela
Mikaela
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg oanvänd klänning - Den är oanvänd och lappen sitter kvar. Den har ett stechigt material och lägger sig snyggt rund kroppen. Söt blommig kortklänning från H&M med smala axelband och rynkade detaljer framtill. Klänningen har en ljus bas med små blå och gröna blommor och är gjord i återvunnen polyester. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Oanvänd klänning  - Helt nytt klänning  👉Strl: 44/46 👉Pris:250:- 👉Lappen kvar 🌱Rökfritt finns kanariefågel hemma
Blommig oanvänd klänning strl M - oanvänd! - Snygg klänning i strl M från H&M med ett färgglatt blommönster i rosa och gröna toner på en svart bakgrund. Klänningen har en unik halterneck-design som ger en elegant touch. Perfekt för sommarens alla tillfällen! 🌸
Oanvänd klänning  - Jättefin klänning från H&m som dessutom är oanvänd💕 tryck gärna på köp nu!
OANVÄND klänning  - Oanvänd lång klänning i strl 34.
Klänning oanvänd knyt - Oanvänd knytklänning i bomull storlek M, passar även S. Med prislapp
Oanvänd klänning  - Oanvänd klänning från H&M st. 36. 86 cm lång.  Färg: rost.  ☀️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Hello Molly studentklänning  - Slutsåld Hello Molly klänning, som jag köpt här på plick men som tyvärr var för stor för mig. Så säljer om den! Skit snygg med knyte i ryggen, skriv för fler frågor💗
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig klänning - Söt vit kortklänning med svarta prickar och breda axelband. Klänningen har en figurnära överdel och en voluminös kjol med volang. Perfekt för sommarens alla tillfällen.