Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blå balklänning
Blå balklänning  - 0 Blå balklänning  - 1

Blå balklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En elegant balklänning som är köpt här på plick🩵 Använt en gång av mej på min bal. Den har inga skador men är insydd vid dragkedjan och snören är kortade. Skriv om frågor💙🩵

Cornelia
Cornelia
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå balklänning - Jättefin bild på mörkblå balklänning! Använd en gång och är sydd från M till S av skräddare. Finns en gömd slitt på framsidan vid vänster ben.
Blå balklänning - Säljer min superfina ljusblåa balklänning, endast använd en gång men lite smutsig längst ner. Passar storlek 36-38, några cm lång på mig som är 167, även när jag hade en liten klack. Köpt från Hebeos för 1480kr. Jag har tagit bort de extra banden som syns på sista bilden!
Blå balklänning  - Jättefin balklänning från lace and beads, endast använd en gång. Liten i stl, så passar 32/34/36. Inbroderade blommor av paljetter och pärlor på överdelen, underdelen är i tyll. Skriv för mer bilder😁💕🙏
blå balklänning - superfin, köpt via sellpy men har själv inte använt den💓 storlek 38, men passar mig som är 36 bra också! priset går alltid att diskutera
Blå balklänning - Helt ny och oanvänd balklänning med lappen kvar. Den är från ASOS tall, och jag skulle säga att den passar om man är mellan 170-180 cm.
Balklänning blå - En väldigt fin ljusblå balklänning som passar perfekt nu till balen i sommar! Helt oanvänd med prislapp kvar. Den är i storlek 38 men passar även 36!
Blå balklänning  - Säljer min pastellblåa balklänning från märket Anaya With Love. Den är endast använd en gång och har inga defekter. Nypris är 1029kr, och denna klänningen säljs inte i denna färgen längre💙 Jag är 174 och klänningen sitter bra på mig🥰
Blå balklänning  - Hej! Tänkte kolla instressekoll på min balklänning från nian. Den är endast använd 1 gång och har inga fel. Den är justerbar i ryggen så skulle säga att den passar mellan Xs-M. Jag är ungefär 160cm och den passar perfekt till mig när jag har klackar❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795