Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljusrosa klänning med vita blommor och släp
Ljusrosa klänning med vita blommor och släp - 89 Ljusrosa klänning med vita blommor och släp - 90

Ljusrosa klänning med vita blommor och släp

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vacker festklänning, med släp, endast använd två gånger. Köpt på Rever Design för 2 500 inkl släp. Säljer den för 1 000

Edessa-marie said
Edessa-marie said
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning med släp - Säljer min fina klänning som jag bara haft en gång vid ett tillfälle. Nypris 1690kr. Eftersom den är bara använd en gång säljs den för 950. Inga defekter heller. Storlek 38 men motsvarar strl 36
Ljusrosa glittrig långklänning med släp - Ljusrosa/baby rosa långklänning med glittriga pärldetaljer och transparenta långa ärmar. Klänningen har ett släp i tyll och figurnära passform. Passar storlek XS och S. Perfekt för bal, fest bröllop! Kläningen är customised från Turkiet och är endast använd en gång av mig på ett bröllop. Kläningens totala pris var 3500 kr (+200 med frakt) och jag säljer den nu för 2500 kr så får någon annan få möjligheten att få bära denna vackra kläningen!!😍
Ljusrosa klänning med blommor - Ljusrosa klänning med ljusrosa blommor i storlek 98. Från Kappahl. Bild 1: framsidan  Bild 2: baksidan  Aldrig använd.
Ljusrosa blommig klänning från Adoore - Supersöt ljusrosa långklänning från Adoore med små blommiga mönster, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har långa ärmar och en feminin passform som ger en romantisk vibe. Perfekt för vår och sommar!
Ljusrosa blommig klänning - Ljusrosa klänning med blommigt mönster och omlott-design. Klänningen har korta ärmar och en v-ringad hals. Säljer då den är förstor Perfekt för vår och sommar!
Ljusrosa blommig klänning 86 - Söt ljusrosa klänning med ärmlös design och blommigt mönster samt små fjärilar nertill. Klänningen har ett lätt och luftigt tyg som ger ett fint fall. Perfekt för varma dagar och speciella tillfällen.🌸 Fint använt skick. Storlek 86
Vacker balklänning med släp S  - En så vacker balklänning köpt på bröllopsbutik🌸💕Färgen är ljusrosa med underklänning i siden och flera lager. Min dotter på bilden är 164 cm lång och är en XS så den är lite stor för henne. Inbyggd reglerbar BH.
Ljusrosa blommig klänning från SHEIN - Superfin ljusrosa klänning från SHEIN med transparent överdel och 3D-blommor. Klänningen har rund hals, dragkedja i ryggen och är gjord i ett lätt, syntetiskt material. Den har långa, transparenta ärmar och ett romantiskt blommigt mönster över hela överdelen. Kan diskutera pris!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.