Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lång Klänning - Jätte fin men tyvärr inte så använd. Från Gina
Lång svart klänning - Klänning från gina tricot. Lappen är kvar och klänningen är helt oanvänd. Storlek XS och når till under knä ( Jag är 165)
Lång klänning  -  Lång svart klänning från Gina med smala band. Använd en gång.
Lång Klänning - långklänning från Gina tricot i storlek S som jag använt en gång 💓
Lång klänning - Extremt fin och snygg klänning. Jag är 1,77 och den passar mig i längd. Väldigt bra skick💞
Lång klänning - Lång klänning i storlek M. Köpt på ginatricot och använd vid ett tillfälle så den är i nyskick!
Svart lång klänning - klänningen är i storlek Xs väldigt fin och elegant sommarklänning. Har haft på mig den ett par gånger men den är i nytt skick inga konstigheter
Lång klänning
Lång klänning  - 89 Lång klänning  - 90

Lång klänning

Storlek: XXS
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min långa klänning ifrån Gina som jag aldrig använt💕 köpte den under sommaren men använde den aldrig då jag ej gilla hur den satt💕Har endast testat den💕

Samira
Samira
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Populär Zara klänning rosa mönstrad halterneck - Super fin klänning, har sytt in den vid brösten för att den ska sitta finare!! Är Xs men passar precis likabra på S💖💖
Vit kortklänning med svarta band - Supersöt vit kortklänning med svarta axelband och kant upptill. Klänningen har en rynkad, figurnära överdel och en volangig, puffig kjol. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Stilren och trendig look som sticker ut.
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Ljusrosa Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning med smala axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har en hög slits framtill och ett elegant fall i tyget. Perfekt för bal💕Är 160cm lång och den är lite för lång för mig.💗
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
Orange bandeauklänning - Orange axelbandslös kortklänning med volang. Dragkedja baktill. Endast använd 2 gånger så i toppenskick! Nypris 750 kr🧡🧡
Plisserad klänning från Zara XS - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Säljer även en i storlek S och M. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Vit studentklänning - Säljer min studentklänning från iår som är köpt på SHEIN. Den är i storlek XS och är i superfint skick då den endast användes under champagne frukosten och utspringet. Kan skicka fler bilder vid önskemål:)