Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå kortklänning från Meet Me There - Supersöt grön kortklänning med smala axelband och snyggt paisleymönster från Meet Me There. Den är aldrig använd och därför i väldigt bra skick, storlek står inte men den passar mig som brukar ha xs/S.
Blåvit blommig klänning från Meet Me There - Charmig blåvit klänning med blommigt mönster från Meet Me There. Klänningen har en smockad överdel och volangdetaljer som ger en romantisk touch. Perfekt för varma dagar! Xxs/xs har inbyggda shorts och köpt för 700kr
Svart klänning från Meet Me There - Snygg svart klänning från Meet Me There med volangdetaljer och en smockad överdel. Helt ny, aldrig använd. Nypris 600
Rosa volangklänning från meet me there - Supersöt rosa kortklänning med smock upptill och flera lager volanger nedtill. Axelbandslös design som ger en fräsch och ungdomlig vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng. Materialet känns lätt och luftigt mot huden.
Blommig volangklänning Meet Me There - Superfin blommig klänning från Meet Me There i ljusa färger . Klänningen har volangdetaljer på ärmar och kjol, kort ärm och resår i midjan. Tunt, luftigt material med små rosa blommor på vit botten. Perfekt för sommaren!!☀️☀️
Svart paljettklänning från Meet Me There - Svart paljettklänning från Meet Me There i storlek M/L. Helt oanvänd, endast testat! Säljer pga att den var lite för kort för mig (är 172cm). Passar perfekt till nyår eller annan fest! Skickar så fort som möjligt 💕
Blå klänning med puffärmar - Säljer en blå klänning med vackert blommigt mönster och puffiga, korta ärmar. Klänningen har en rak siluett och är tillverkad i ett strukturerat tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och volym. Går ner till knäna.
Blå klänning med puffärmar från Meet Me There
Blå klänning med puffärmar från Meet Me There - 0 Blå klänning med puffärmar från Meet Me There - 1 Blå klänning med puffärmar från Meet Me There - 2 Blå klänning med puffärmar från Meet Me There - 3

Blå klänning med puffärmar från Meet Me There

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt blå klänning från Meet Me There med puffiga kortärmar och broderat hålmönster. Klänningen har öppen rygg och markerad midja.kläningen är använd en gång i tre timmar på en skolavslutning så det är i nyskick

Ebba
Ebba
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit oneshoulder volangklänning - Säljer en superfin vit kortklänning med flera volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel att matcha med accessoarer.
Populär Zara klänning rosa mönstrad halterneck - Super fin klänning, har sytt in den vid brösten för att den ska sitta finare!! Är Xs men passar precis likabra på S💖💖
Ljusrosa Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning med smala axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har en hög slits framtill och ett elegant fall i tyget. Perfekt för bal💕Är 160cm lång och den är lite för lång för mig.💗
Vit kortklänning med svarta band - Supersöt vit kortklänning med svarta axelband och kant upptill. Klänningen har en rynkad, figurnära överdel och en volangig, puffig kjol. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Stilren och trendig look som sticker ut.
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
Vit zara klänning - Säljer min så otroligt fina och eftertraktade studentklänning som jag älskat så men nu hoppas någon annan kan få glädjen av. Det är en helt slutsåld modell från zara som är väldigt eftertraktad🥰använd en gång så i jättefint skick!! Hör av er vid frågor
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Vit broderad sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara i bomull med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har omlottkänsla baktill med knyt och öppen detalj. Perfekt för varma dagar och midsommar!