Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig rosa kortklänning med volang - Supersöt kort klänning med blommigt mönster i rosa och vita toner. Klänningen har långa ärmar, v-ringning med snörning och en volangkant nertill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en riktigt fräsch vibe.
Rosa blommig kortklänning - Supersöt rosa kortklänning med stora blommor i spets över hela klänningen. Ärmlös modell med rund halsringning och lätt markerad midja. Kjolen är utställd och tyget känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar.
Blommig kortklänning med volanger - Så fin zara klänning som har så så fin passform
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med rosa och grönt blommönster på vit botten. Klänningen har långa ärmar, smockad midja och volangig kjol. V-ringad med knappar framtill och lätt, luftig känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Rosa blommig kortklänning med volang - Supersöt rosa kortklänning med blommigt mönster i gult och grönt. Klänningen har v-ringning, långa ärmar med volangdetaljer och spets, samt markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. I storlek 36 men passar 34/32 med aldrig använt
Rosa blommig kortklänning Zara - Superfin kortklänning från Zara i rosa och vitt med blommigt mönster. Klänningen är knappt använd och har då även inga tecken på användning, skriv om ni har frågor och även om egen bild!🩷🩷
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, svart och grönt. Klänningen har tunna axelband som korsas i ryggen, volanger och en öppen rygg. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en riktigt fräsch vibe.
Rosa blommig kortklänning med volang
Rosa blommig kortklänning med volang - 0 Rosa blommig kortklänning med volang - 1 Rosa blommig kortklänning med volang - 2

Rosa blommig kortklänning med volang

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt rosa kortklänning med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har v-ringning, korta ärmar och en luftig passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!

Tuva Östlin
Tuva Östlin
(45)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️sista bilden är min egen
Maje klänning - Klänning från Maje i storlek xs/s (fr36) mycket fint skick. Fin för tex student eller konfirmation. Uthyres 3 dagar för 1750kr🦢
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Svart långklänning med öppen rygg - Supersnygg svart långklänning med öppen rygg. Perfekt till nyår. Från Desigbysi i storlek xs/s. Aldrig använd, prislapp finns kvar.