Alla kategorier / Mode / Väskor / Plånböcker
Plånbok vit
Plånbok vit  - 0 Plånbok vit  - 1 Plånbok vit  - 2 Plånbok vit  - 3 Plånbok vit  - 4

Plånbok vit

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

429 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snyggt vitt kortfodral med deras ikoniska mönster och logga framtill. Smidig och stilren design med flera kortfack, perfekt för att hålla ordning på dina kort. Tillverkat i exklusivt material med lyxig känsla. Priset är ej hugget i sten vid snabb affär och endast seriösa köpare!

DYNAMITEN
DYNAMITEN
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Boss hoodie (ingen luva)  - Säljer den för att den knappt används. Köpte för 900kr på Plick tidigare men har använt den ungefär 5 ggr till tex familjemöte eller liknade för att fräscha upp outfiten. Vid frågor kom dm
Grå axelväska från Lacoste - Snygg grå axelväska från Lacoste med grafiskt mönster och justerbar axelrem. Väskan har två svarta spännen framtill och präglad Lacoste-logga på locket. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial med detaljer i konstläder.
Svart axelväska från Lacoste - Svart axelväska som sticker ut bland alla andra. Passar alla då bältet går att göra större och mindre. Om man vill så går det att göra om väskan till en midja väska som är något väldigt unikt med den. För fler frågor skriv!
Liknande annonser
Visa alla