Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja  - Snygg men köpt i fel storlek och hann aldrig lämna tillbaka. Kostar 120kr + du står för din frakt. Priset kan alltid diskuteras 💖
Stickad tröja - Sååå fin stickad tröja perfekt för våren 🫵🏼⭐️
stickad tröja  -  Säljer min stickade gröna tröja från H&M. Lite använd men går att ta bort med en liten nopper verktyg enkelt. Har slits vid händerna som design. Köpt för 400kr. 🩵
Olivgrön stickad tröja - Mysig olivgrön stickad mohair tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en lite lösare passform och är gjord i ett fluffigt, mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Stickad tröja - Säljer den här skit mysiga stickade tröjan perfekt till vintern i en fin grönare färg❤️❤️Lite nopprig men annars fint skick
Stickad tröja - Så fin grön stickad tröja, så mysig till hösten🫂 skulle säga att den är stor i storleken
Stickad tröja  - Fin stickad tröja i storlek XS🌸
stickad tröja
stickad tröja - 89 stickad tröja - 90 stickad tröja - 91

stickad tröja

Storlek: xs
Kategori: Stickat
Märke: Express
Färg: Oliv

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Randig stickad tröja av ganska tunnt material. Den har typ trekvartsärmar. Storlek står xs men den är ganska oversized. Köpt second hand ✋ så inte i nytt skick. Skriv för bilder på ))

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
linne - Xs linne från Gina Tricot. Går till naveln ungefär. Se materialet på 3e bilden
Ramones t-shirt - En t-shirt med Ramones tryck på fram- och baksidan. På taggen står stt den är från HM & i eur strlk 146/152. Secondhand skick
Svart ärmlös topp från Sisley - Snygg svart ärmlös topp från Sisley med en liten glittrig rosett-detalj vid halsringningen. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Toppen har en djup v-ringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Mörkblå bootcut jeans från SAPA - Snygga mörkblå bootcut jeans från SAPA miss COLLECTION. De är stretchiga och bekväma med hög midja och klassisk femficksdesign. Perfekta för både vardag och fest! Tillverkade av 70% bomull för en skön passform.
Svart skinnjacka med blommigt broderi - Snygg svart skinnjacka med unikt blommigt broderi på ärmarna. Jackan har en asymmetrisk dragkedja och två fickor med dragkedjor. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Liknande annonser
Visa alla