Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
stickad tröja - Säljer min fina tröja då den inte används💗  vet inte vilken strl exakt då lappen är avklippt, men den passar mig som brukar ha xs-s och ibland m bra💗💗
Stickad Tröja - Stickad tröja från Reserved, Storlek L. Mycket bra skick!
Stickad tröja - Stickad tröja från New Yorker i storlek small. Den är gansk så baggy och sticks inte.  Använd ett par gånger men är i nyskick.
Stickad tröja - En populär tröja med en fågels usa flaggan på
Stickad tröja  - super fin, den är mer färgglad i verkligheten!🩷
Oversize stickad tröja - Oversize Stickad tröja från reclaimed vintage, super fint skick knappt använd
Stickad tröja  - Stickad tröja från Scotch & Soda. Bra skick och sparsamt använd 💕
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90 Stickad tröja - 91

Stickad tröja

Storlek: M-L
Kategori: Stickat
Färg: Flerfärgad

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

mysig stickad tröja i juligt mönster, supermjuk och inte stickig, i bra skick. köpt second hand men har plockat på mig alldeles för många så den behöver ett nytt hem. storlek M-L typ???

kim andersson
kim andersson
(12)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Ljusgrå stickad tröja H&M Edition - Supermjuk och fluffig ljusgrå stickad tröja från H&M Edition. Tröjan har rund halsringning och korta ärmar med breda muddar. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till jeans eller kjol.
Mörkgrå stickad tröja från Fransa - Säljer en mörkgrå stickad tröja från Fransa i storlek M. Perfekt för lager-på-lager under höst och vinter. Helt ny och oanvänd med prislappen kvar💗 Säljer eftersom jag fick dubbletter💗
Kappahl kofta med knappar  - Säljer denna jätte fina populära tröjan ifrån Kappahl som inte säljs längre. Den är i bra skick. Den är i storlek M/L står de på lappen men om man vill ha den mer oversized så passar den säkert mindre storlekar. Men då sitter den lösare såklart. 2 och 3 bilden var de ganska starkt som ljud vilket gjorde färgen lite mer beige. Men kolla noggrant på bild 1 så ser du hur färgen är. Material är polyester,WOOL, Mohair
Vit fluffig stickad topp med v-ringning - Supermjuk och fluffig vit stickad topp med korta ärmar och v-ringad hals. Sitter figurnära och har en riktigt cozy känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. INTE JAG PÅ BILDERNA!
stickad tröja från Kappahl - Mysig beige stickad tröja från Kappahl i storlek 158/164. Tröjan har lång ärm och vita detaljer längs kanterna. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design med en chill vibe.
Svart stickad polo oversized tröja - Mysig svart stickad tröja med hög hals och långa ärmar. Modellen är oversized och har en enkel, stilren design utan synliga detaljer. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute.
En stickad kortärmad  - En kortärmad stickad från Zara har använt en gång 💕