Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara topp - En super fin topp från zara som jag har köpt här på plik. Använder alldrig då det inte är min still, toppen är i väldigt fint skick💕✨
Zara topp - Jättefin olivgrön topp från zara som sitter jättefint, använd ca 1 gång
Zara topp - Mycket bra skick!!
Zara topp - Zara topp i mörkgrön med mönster. Helt ny och aldrig använd😊 skriv om ni vill köpa😊
 Topp från Zara - Snygg mintgrön linnetopp från Zara i glansigt satinmaterial. Toppen har tunna och justerbara band i så man kan justera storleken, och har öppen rygg.
Topp Zara  - Super fin💕 använd fåtal gånger. Liten i storleken satt är som en S
Zara topp - Fin grön topp ifrån Zara. Är en storlek M men sitter mer som en S. Kan posta eller mötas i Örebro
Zara topp - Jätte gulli Zara topp❣️❣️❣️🥹
💓
💓
Zara topp
Zara topp - 0 Zara topp - 1

Zara topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin populär zara topp i grönt! Helt slutsålt och jättefint skick! Storlek M men sitter som en S ( bilderna är lånade!)

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Super populär topp från brandy Melville! - Supersöt mörkblå blus med v-ringad hals och volangdetaljer längs kanterna. Blusen har korta ärmar, knappar hela vägen framtill och rynkade partier vid bysten. OBS: lånade bilder men kan skicka egna vid intresse! Pris kan diskuteras!!
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Svartvit rutig korsett med snörning - Säljer en gullig svartvit rutig korsett med snörning i ryggen och en söt rosett framtill. Toppen är justerbar med axelbanden som man antingen kan knyta fast eller ha dom hängande. Och har spetsdetaljer längs överkanten. Materialet känns som bomull och har en klassisk, cool vibe. Perfekt för fest eller bara att ha under en kofta.
Blå jeanstopp med knappar från Zara - Snygg kort jeanstopp från Zara i blå denim med slitna detaljer och fransad nederkant. Toppen har silverfärgade knappar framtill och två dekorativa fickor med råa kanter. Perfekt för dig som gillar en cool och avslappnad stil.
Vit offshoulder croppad topp - Säljer en vit, croppad topp med offshoulder-design. Toppens passform är tight och den har en snygg asymmetrisk halsringning som visar ena axeln. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt.
Populär topp från Zara  - Suuuper populär  och snygg topp från Zara i storlek S , aldrig använd därav i nyskick !! ☺️
Svart bh med blommigt mönster - Supersnygg svart bh med vit spets och blommigt broderi över kuporna och axelbanden. Storlek 75D, fint skick. Köptes för över 600kr