Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Somrig topp - Jätte fint turkost somrigt linne från indiska, unikt o så fin färg när man är brun!
Somrig H&M topp - Såå fin och somrig topp!! knappt använd🩵🩵
Somrig ljusgrön långärmad topp från H&M 💚💐 - Säkjer denna underbara, somriga topp från H&M, helt nyskick och oanvänd 💛 Toppen har en fyrkantig halsringning och är tillverkad av 50% återvunnen polyester. Skriv vid fler frågor eller prisförslag!!! 😊Köparen står för frakten!
Somrig satintopp - Superfin & gullig ljusgrön satintopp med blommigt mönster 🌱 Kommer inte till användning, i nyskick 🤍Kontakta mig privat vid köp!
Vit somrig topp från H&M - Vit somrig topp från H&M divided. Är använd ett fåtal gånger och har inga slitningar.
Somrig topp från H&M
Somrig topp från H&M - 89 Somrig topp från H&M - 90

Somrig topp från H&M

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grön

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt sommrig topp från H&M. Den var ursprungligen en st 38 men jag sydde in den för att passa en st 36. Sömmarna jag sydde är väl gjorda men de går att sprätta upp till ursprungsstorleken om så önskas! Skriv vid vidare frågor💕

Pixie
Pixie
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gioia Intimissimi - Intimissimi bh Gioia
Viral zara topp - Säljer min topp från zara. Har endast använt den ett fåtal gånger. Den är i väldigt bra skick och har inga defekter.
Svart topp Cider  - Säljer en snygg topp från cider, inga tänker på skador!
Vit långärmad topp från Intimissimi - Säljer en supertunn och mjuk vit långärmad topp från Intimissimi i storlek S. Toppen är tillverkad i en ultralätt blandning med kashmir och har en enkel, rund halsringning.
Blommig volangtop från Zara - Supersöt blommig topp från Zara med tunna axelband och volangkant. Toppen har en beige bas med lila, svarta och rosa blommor samt knytning i ryggen
Intimissimibh bh - Så fin! Bra skick, färgen görs inte längre
Blå kofta från Kappahl - Säljer en jättefin blå kofta från Kappahl💙 Den är i jättebra skick.
Vit prickig croppad topp  - En super snygg fest topp som är lite sötare med  svarta prickar. Toppen har fyrkantig ringning, korta ärmar och sitter tight mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.